1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Cavanda çıplak geziyor haberlerine isyan etti!
Cavanda çıplak geziyor haberlerine isyan etti!

Cavanda çıplak geziyor haberlerine isyan etti!

Cavanda çıplak geziyor haberlerine isyan etti!

A+A-

Trabzonspor'un kadro dışı bıraktığı isimler arasında olan Trabzonpor'un Belçikalı yıldızı Luis Pedro Cavanda, geçtiğimiz günlerde Trabzon ve Türkiye gündemine çok farklı bir iddia ile düşmüştü.

 

Trabzonspor'un kadro dışı bıraktığı isimler arasında olan Trabzonspor'un Belçikalı yıldızı Luis Pedro Cavanda, geçtiğimiz günlerde Trabzon ve Türkiye gündemine çok farklı bir iddia ile düşmüştü. Oyuncu hakkında tesislerde çırılçıplak dolaşıyor haberleri ilk önce yerel basında, ardından ulusal basında bir anda yayılmaya başlamıştı. Gelişmeler üzerine Cavanda, Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden iddiaları yanıt verme ihtiyacı hissetti.

 

Oyuncu açıklamasında, ''Hakkımda yazılanları okuduğumda çok şaşırdım. Bu benim hakkımda yapılan ilk söylenti değil ve genellikle bunları yanıtlamam da. Ancak gerçek bilinmeli. Durumu açıklamak istiyorum. Yazılan her şey yanlış. Ben bir profesyonel futbolcuyum ve bu tür şeylerin itibarıma leke sürmesine izin vermeme. Şunu bilmenizi istiyorum, ben daima profesyonel davranış içerisinde olacağım.

 

Bu tür haberler beni değiştiremeyecek. Aksine örnek olmam için devam etme gücü ve profesyonel başarılarımı ileriye taşımam için güç verecek.'' diye konuşarak,  deyim yerindeyse hakkında çıkan iddiaları bir kalemde silip attı.