1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Çebi sonunda patladı…
Çebi sonunda patladı…

Çebi sonunda patladı…

“Alçak- şerefsiz-haysiyetsiz adam”

A+A-

Trabzon Ortahisar Belediye  Başkan Vekili  ve Belediye Meclis Üyesi Selahattin Çebi çok sert açıklamalarda bulundu.  CHP Edirne milletvekili Okan Gaytancıoğlu için ağır ifadeler kullanan Çebi; ‘Alçak, haysiyetsiz ve alçak adam’ yakıştırmasında bulundu.  Çebi; “Sayın Cumhurbaşkanımıza küfür ediyor ve özür dilemem diyor. İşte bu çukur adam gibi , alçak bir o kadar şeref ve haysiyet yoksunu bir mahlukat, TBMM tarihinde  görülmemiştir” dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türk siyasi hayatında ilk defa halk tarafından yüzde 52  oy ile seçilmiş olduğuna işaret eden  Selahattin Çebi;  “Genç yaştan beri ülkesinin, milletin bekası için gece gündüz çalışmakta olan bir insan ve devletin başı olan başkomutan,  İslam coğrafyasının,  mazlum milletlerin dertlisi ve sesi bir insan olan sayın Cumhurbaşkanı'mıza, en buhranlı dönemlerde dahi  vatan hainlerinin bile söylemediği sözleri, maalesef Ana Muhalefet Partisi’nin Genel Başkan'ı ve  o parti mensubu milletvekilleri söylüyor. Siyasi hayatımızın kara sayfalarını, rezil sayfalarını oluşturan bu zihniyet, aynı tutumunu devam ettirmekte ısrarcı görünüyor. Seçmeni aşağılayan, milleti hakir gören bu edep yoksunu insanların ağzından ancak lağım kokusu ve küfür edebiyatı çıkar” dedi!

 

Ak Parti Belediye Başkan Vekili ve Meclis Üyesi Selahattin Çebi sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“İnsanlığın, iletişim adına altın çağını yaşadığı bu dönemde muhalif olmanın, söz söylemenin binlerce yolu varken;  küfür ve hakaret ancak edepsizliğin temsilcilerine düşer .Aziz milletimize hizmet etmenin elbette bir bedeli olduğunu biliyoruz. Bu bedel ne olursa olsun;  bu yoldan bizi ve davamızın liderini kimse alıkoyamaz, lakin hiç bir şey hesapsız kalmaz, kalmayacaktır.Bizim ölçümüz ve şeklimiz, demokratik bir ortamda seviyeli siyasetten başka bir şey değildir. Başka bir yol seçenler,terörden beslenenler,  hendek kazanları ‘kardeş’ ilan edenler,  küfür ve çukur siyasetini tercih edenler,  bir gün kan ve foseptik  çukurunda boğulacaktır”.