1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Cezaevinden bayram izni için çıktı arkadaşının bıçaklı saldırısına uğradı
Cezaevinden bayram izni için çıktı arkadaşının bıçaklı saldırısına uğradı

Cezaevinden bayram izni için çıktı arkadaşının bıçaklı saldırısına uğradı

Eşini taciz eden arkadaşını bıçakladı.

A+A-

Antalya Meltem Mahallesi'nde saat 12.00 sularında bıçaklı saldırı. Şeref Ç. bayram izni için cezaevinden çıkmıştı. Ergün Ç. ise eşine tacizde bulunduğu iddasıyla arkadaşını Şeref Ç.' yi sokak ortasında bıçakladı.


Olay yerine gelen polis memurları, yaralı halde ambulans bekleyen Şeref Çakal'a kanı durdurmak için tampon yaptı.

Burdur Cezaevi'nden bayram izni için çıkan 39 yaşındaki Şeref Çakal, iddiaya göre, Burdur'da emlakçılık yapan Ergün Ç.'nin eşi E.Ç.'ye sözlü tacizde bulundu.

Daha sonra kendisine ait motosikletle Antalya'ya gezmeye gelen Şeref Çakal, öğle saatlerinde kadının eşi ve aynı zamanda arkadaşı olan Ergün Ç. ile karşılaştı.

Kaçmaya çalışan Şeref Çakal'ı kısa bir kovalamacanın ardından yakalayan Ergün Ç., yanında getirdiği bıçakla arkadaşına saldırdı.

Belinden ve karnından iki bıçak darbesi alan Şeref Çakal ağır yaralanırken Ergün Ç. ise bıçağı bir araziye atarak kaçtı.

Yaralı halde yerde ambulans bekleyen ve kan kaybeden Şeref Çakal'a ilk müdahaleyi polis memurları yaptı. Bir polis memuru, kan akışını durdurmak için gömlekle tampon yaptı.

"Ambulans yok mu? Ölüyorum" diye haykıran Şeref Çakal, olay yerine gelen 112 Acil Servis ambulansı görevlileri tarafından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Kaçan Ergün Ç. ise olaydan 15 dakika sonra operasyon başlatan polislerce yol kenarında yürürken yakalandı.

Eşine sarkıntılık yaptığı için arkadaşını bıçakladığını söyleyen Ergün Ç., olayda kullandığı bıçağı attı yeri de polislere gösterdi. Şüpheli daha sonra ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.