1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Ciddiyetten uzak adımlar!
Ciddiyetten uzak adımlar!

Ciddiyetten uzak adımlar!

Editörden yorum haber…

A+A-

Trabzonspor sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Milyonlarca  bordo mavi sevdalısı ise çözüm bekliyor. Yönetim ise gayri ciddi icraatları ile güven vermiyor. Sıradan ve basit oyunculara yönelip, menajerlere bağımlı transfer çalışmaları  yapan ancak bunları kamuoyuna ‘yıldız’ edasıyla sunmaya çalışan Trabzonspor yönetiminin attığı adımlar yeni sezon öncesi büyük soru işaretlerine vesile oluyor!

 

TAM BİR SAÇMALIK!

 

Yönetimin Kap’a bildirdiği Kızılyıldız’dan transfer,  Arjantinli İbanez’in duran toplardaki meziyeti dışında önemli ve üstün bir tarafı olmadığı öğrenilirken, bu oyuncunun Trabzonspor kampına Sırp ekibi Kızılyıldız’ın Temmuz ayında oynayacağı Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarından sonra gelecek olması  da hayret verici olarak karşılandı. Temmuz ayının sonuna kadar eski takımı ile olacak futbolcunun bu şekliyle transfer edilmesi  transfer için bir ilk olduğu gibi yönetim açısından da tam bir ciddiyetsizlik örneği!

 

ŞAİBELİ OYUNCU!

 

Trabzonspor yönetiminin anlaşmaya vardığı ve kadroya her an katması beklenen Fransız oyuncu Pied için de  sıkıntılı yorumlar yapılıyor. Çok üstün özelliklere sahip olmadığı ifade edilen Fransız futbolcunun,  bahis olaylarına adının karışması ve üç maç ceza almış olmasına rağmen hala gündemde tutuluyor olması, yönetimin ciddiyetsizliğini ortaya koyuyor.

 

HAYAT YANAL’A GÜZEL!

 

Trabzonspor kulübünün  maddi açıdan olduğu kadar teknik açıdan yığınla sorunu varken, teknik direktör Ersun Yanal’ın Lig TV adına Fransa’da yorumla karışık tatil yapıyor olması ve Trabzonspor futbol takımının teknik direktörsüz  antrenmanlara başlaması tam bir komedi!  Söz konusu durum hem teknik heyetin hem de yönetimin ciddiyetsizliği bakımından çok önemli bir gösterge! Yani Trabzonspor plansız, programsız ve ilkesiz adımlar ile yeni sezona doğru yol alıyor. Yine hatır gönül ilişkileri, yine boş transfer söylemleri, yine ilkeleri ‘yok’ sayan bir anlayış!