1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Çok İyi Hazırlandık
Çok İyi  Hazırlandık

Çok İyi Hazırlandık

Trabzonspor’un Antalyaspor ile karşı karşıya...

A+A-

 Trabzonspor’un Antalyaspor ile karşı karşıya geleceği maç öncesi teknik Direktör Sadi Tekelioğlu, açıklamalarda bulundu.

Tekelioğlu şu ifadelere yer verdi; “Biz görevdeyken 2 tane maçı seyircisiz oynadık. Trabzon gibi yerde sıkıntılıdır. Şansızlıkta var inşallah bu maçı geçtik mi Salı günü yine seyircisiz oynanacağız. Demek sıkıntılı dönemden geçiyoruz. Tahlisiz bir maç oyandık geçen hafta. Arkasından kupa maçı geldi iyi oynadık iyi skor aldık. Geçen haftanın üzüntüsünü atmış olduk. Aynı başlangıcı bugünkü yansıtmayı düşünüyoruz. Gayet iyi hazırlandık kendi seyircimiz önünde bugün ve haftaya kazanıp iyi bitirmek istiyoruz”

KADRO NEYE GÖRE AYARLANIYOR?

Takımın performansı hakkında konuşan Tekelioğlu“ Antrenörün birinci vasfı adaletli olmalı. Biz gördüğümüz çalışmalarda tespit ettiğimiz kriterle göre oyuncuları sahaya çıkarıyoruz. Çocuklar iyi oynuyorlar daha iyi oynuyorlar. Son Rize maçında özellikle üzüntüye sevk eden bir maçtı. Ama futbol olarak yorucu bir maçtı. Artarak bugüne de yansıyacak. Her geçen gün biz birebirimiz daha iyi tanıyoruz. Sorunları bir tarafa bırakmış takımlarımız var. Benden sonra gelecek arkadaş çok güzel bir takım bırakacağımızı düşünüyorum.”