1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Çok İyi Oyuncular Alacağız
Çok İyi Oyuncular Alacağız

Çok İyi Oyuncular Alacağız

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, sezon sonunda 3–4 takviye yapmayı planladıklarını belirterek, "Fazla değil ama çok iyi oyuncular alacağız.

A+A-

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, sezon sonunda 3–4 takviye yapmayı planladıklarını belirterek, "Fazla değil ama çok iyi oyuncular alacağız. Takımda istikrarı korumak başarıyı getirir" diye konuştu.

Trabzonspor sezon sonu için transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken Başkan Sadri Şener, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. Şener, takımdan gidebilecek oyuncuların bulunduğunu da belirterek, "Aslında sezon başından itibaren transfer arayışlarımız sürüyordu. Oturmuş bir kadromuz var ve bu kadronun üzerine takviye yapmayı düşünüyoruz. Aslında başarılı takımlar hep istikrarı devam ettirip 3–4 takviye yapar. Biz de böyle yapmaya çalışacağız. Fazla değil ama çok iyi oyuncular alacağız" diye konuştu.


"AKYAZI BU ŞEHRE HAYAT KATACAKTIR"

Şener, Akyazı projesine karşı çıkanlara anlam veremediklerini de vurgulayarak, "Trabzon'da bunlar sürekli olarak oluyor. İş yapılmadan hemen engellenmeye çalışılıyor. Akyazı Projesi bu şehrin vizyonunu değiştirecek. Akyazı projesi yapılmasın diyenlerin hiçbir öneresi yok. Bu proje Trabzon'a hayat katacaktır" dedi. Şener, yarından itibaren yapacakları çalışmalarla Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nu UEFA kriterlerine uygun hale getirmeye çalışacaklarını da söyledi.


CALE VEDA EDİYOR

Bordo mavili takımın Hırvat futbolcusu Hrvoje Cale'nin sezonun sona ermesiyle birlikte takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Futbolcunun menajerinin Trabzon'a çağrıldığı ve sezon sonu için Cale'ye kulüp bulmasının istenildiği öğrenildi. Trabzon'da son dönemde fazla forma şansı bulamayan Cale'nin Almanya'dan bir takıma transfer olması bekleniyor. Cale için daha önce Shalke 04'ün teklif yapmaya hazırlandığı iddia edilmişti.


SEZER GÜN SAYIYOR

Trabzonspor'da bu sezon bir türlü istenilen performansı sahaya yansıtamayan Sezer Badur da sezon sonunda takımdan ayrılacaklar arasında yer alıyor. Teknik direktör Şenol Güneş'in gözüne girmeyi beceremeyen Sezer'in eski takımı Sivasspor'a gidebileceği öğrenildi. Bu arada Sezer için Manisaspor ve Karabükspor'un da yakın takipte olduğu ve sezonun sona ermesiyle birlikte bu futbolcu için Trabzonspor'a teklif yapabileceği belirtildi.

ERMAN KILIÇ TAKASLA GELEBİLİR

Bu arada bordo mavili yönetimin transfer çalışmaları aralıksız sürüyor. Menajerlerin bir çok ismi gündeme getirmesinden şikayetçi olan yönetimin özellikle yurt dışında bazı isimlerle temas halinde olduğu öğrenildi. Yönetimin Türkiye de ilgilendiği oyuncular arasında ise Sivasspor'un başarılı futbolcularından Erman Kılıç'ın da bulunduğu öğrenildi. Bu futbolcuyu transfer etmek için sezon sonunda girişimlerde bulunacak olan yönetimin. Sivasspor'a takas teklifinde bulunacağı belirtildi. Sivassporlu yöneticilerin de uygun şartlar oluşması durumunda bu transfere sıcak baktığı öğrenildi.