1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Colman: "Vasat durumdayız ama düzeltebiliriz"
Colman: "Vasat durumdayız ama düzeltebiliriz"

Colman: "Vasat durumdayız ama düzeltebiliriz"

Trabzonspor'un Arjantinli orta saha oyuncusu Gustavo Colman, kulüp dergisine açıklamalarda bulundu. Colman, Ligde çok parlak bir durumda olmadıklarını ancak Avrupa Ligi’nde tarih yazdıklarını söyledi.

A+A-

Colman, şöyle devam etti:

"Ne yazık ki Türkiye Kupası’ndan elendik. Ligde de çok parlak bir durumda değiliz. Vasat durumdayız. Daha iyi olabilirdik ama bence bunun sebebi kısa aralıklarla maç yapmamız. Bu durum, takımımızı yordu. Biraz da motivasyonumuzu düşürdü. Genel olarak baktığımızda iyi durumdayız."

"YILLAR BANA TECRÜBE KAZANDINRDI"

Colman, geçen sezon ve bu sezonun başlarında sakatlıklarla boğuştuğunu hatırlatırken de şöyle konuştu:

"Sakatlıklar beni çok etkiledi. Sakatlık bir futbolcunun başına gelebilecek en kötü şey. Dönüşünde tekrar takımda yerinizi almanız ve ritminizi yakalamanız zor oluyor. Ben de o zorlukları yaşadım. Bu sezon ise sakatlık dönüşü her şey yolunda gitti. Takımdaki yerimi buldum. Yılların bize kazandırdığı, tecrübe diye bir şey var. Bu tecrübeler formumu kazanmama yardım etti. Psikolojik olarak kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Sıkıntılı dönemlerimi atlattım. Geçirdiğim yıllar bana tecrübe kazandırdı. Ailemin de buranın yaşamına alışması, benim için ayrı bir motive oldu."