1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Colman'a ceza kapıda!
Colman'a ceza kapıda!

Colman'a ceza kapıda!

Colman'ın, Antalya kampına belirlenen günde gelmediği için kulüpten ceza alması gündeme geldi...

A+A-

Trabzonspor'un Arjantinli futbolcusu Gustavo Colman, geçen sezon olduğu gibi bu sezon da Antalya kampına belirlenen günde katılmadı. Güneş'in bu oyuncuya ceza vermesi bekleniyor.Trabzonspor'un Antalya Belek kampı planlandığı gibi devam ederken, Arjantinli futbolcu Gustavo Colman'ın belirlenen günde kampa katılmaması sıkıntı yarattı. Ligin 16. haftasında oynanan Fenerbahçe maçında sarı kart görerek cezalı duruma düşen ve ardından da Şenol Güneş'in verdiği erken izinle diğer futbolculardan farklı olarak 4 gün önce tatile çıkan Arjantinli futbolcu Colman'ın ilk gün Antalya kampına katılması bekleniyordu. Ancak belirlenen gün ve saatte kampa katılmayan Colman'ın üst üste iki sezon sergilediği bu tavır Şenol Güneş'i oldukça kızdırdı. Tecrübeli teknik adamın yönetimle görüşerek Colman'a ciddi bir para cezası vermesi bekleniyor. Colman'ın kulüp idarecilerini arayarak her hangi bir mazeret bildirmediği de ifade edildi.BAŞKAN ŞENER DE KAMPA GELİYOR

Trabzonspor'da transferde yaşanan hareketli saatler üzerine Başkan Sadri Şener de kampa gelmeye karar verdi. Yarın bordo - mavili takımın Antalya Belek'te yaptığı kampa gelmeyi planlayan Başkan Şener'in, burada Asbaşkan Nevzat Şakar, Genel Sekreter Hasan Yener, Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Bekiroğlu ve teknik direktör Şenol Güneş ile bir durum değerlendirmesi yapacağı öğrenildi. Bu görüşmeden sonra Trabzonspor'un Jaja ve Olcan dışında transfer yapıp yapmayacağı netlik kazanacak.


ANTRENMAN SALONDA YAPILDI

Öte yandan Trabzonspor, bu sabahki çalışmasını kamp yaptığı otelin salonunda gerçekleştirdi. Antrenmanda yerli futbolcuların yanı sıra dün akşam kampa katılan yabancı futbolcular Zokora, Adrian, Celustka, Sapara, Pawel Brozek, Piotr Brozek ve Glowacki de yer aldı.