1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da halka seslendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da halka seslendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da halka seslendi

İşte detaylar...

A+A-

Akyazı Stadı'nın yarın yapılacağı resmi açılış için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trabzon'a geldi. Akyazı Stadı'nın açılışı yarın 19.00'da yapılacak. Açılışa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Katar Emiri Tamim bin Hamad es-Sani ile birlikte futbol camiasından bir çok isim katılacak.

 

Açılıştan bir gün önce Trabzon'a gelmeyi tercih eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 22.20'de Trabzon Havalimanı'na geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok sayıda vatandaş karşıladı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trabzon'da kendisini bekleyen kalabalığa seslendi. Erdoğan Kayseri'deki saldırıyla ilgili olarak ' Bizi bu tür eylemler yolumuzdan alıkoymayacak, onlar bitecekler' dedi.

 

Erdoğan şunları söyledi;

 

"Öncelikle başımız sağolsun diyorum. Yarın büyük bir açılış törenimiz var.  Fakat bizi bu tür eylemler yolumuzdan alıkoymayacak dedik. Onun için de bu akşam buradayız. onlar bitecekler, bu millet asla. Rahatlıkla Allah'ın izniyle halledeceğiz. Siz yeter ki aranıza bunları sızdırmayın. Nerede ne zaman kimi biliyorsunuz hemen güvenlik güçlerine haber verin. Bunları ne yapacaksınız hemen güvenlik güçlerimize haber verin. Yarın akşam saat 18.00'de sizleri Akyazı'daki spor tesisine davet ediyoruz."