1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. ‘DAHA ÇOK HİZMETİMİZ OLACAK’
‘DAHA ÇOK HİZMETİMİZ OLACAK’

‘DAHA ÇOK HİZMETİMİZ OLACAK’

Ortahisar Belediye Başkanı Genç düzenlenen parti proğramında konuştu…

A+A-

 Parti Kadın kolları tarafından tertip  edilen programa; Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanları ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

Proğramda bir konuşma yapan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç,  14 yıldır Türkiye’ye gururla ve mutlulukla hizmet eden bir kervanın mensupları olduklarını ifade ederek “AK Partimiz kurulmadan öncede kadınlarımız siyasetle uğraşıyordu. O zaman onlar için ‘Hanımlar bu davanın görünmez kahramanlarıdır’ diyorduk. Artık kadınlarımız AK Parti’nin görünen kahramanları haline geldi. Biz Ak  Parti mensupları olarak kadını ve erkeği ile halkımıza daha iyi hizmet nasıl yapabiliriz sorusu üzerinde çalışacağız. Ak kadroların bu milletimize vereceği daha çok hizmet olacaktır ” şeklinde konuştu.

Programda  söz alan İl Başkanı Haydar Revi ise, milletin teveccühünün  hala Ak Parti’den yana olduğunu ileri sürerek “Milletimiz yüzde 41 oy oranını bizlere vererek yine bizleri birinci parti yaptı. Birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Milletin gönlünde taht kuran AK Partimizi, o tahttan indirmeye çalışıyorlar, nifak sokuyorlar. Fakat başarılı olamayacaklar. Biz yeter ki birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürelim. Hüsniyetle ve bize verilen görevi layıkıyla yerine getirmek için canla başla çalışıyoruz” dedi.

Proğram diğer partililerin konuşmaları ile son buldu.