1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Demet Akalın'dan İlginç Tehdit
Demet Akalın'dan İlginç Tehdit

Demet Akalın'dan İlginç Tehdit

Akalın, Twitter'dan sadece magazin haberlerinin kullanılmamasını istedi ve ardından gözdağı verdi.

A+A-

 Pop müziğin renkli kimliğiyle dikkat çeken ünlü ismi Demet Akalın, bu yılın ödül rekortmeni olan Show Klüp iismli magazin programını sunan Mert Öğün'den ilginç bir istekte bulundu. Akalın, Öğün'e twitter'dan sadece magazin haberlerinin kullanılmamasını istedi ve ardından şöyle bir gözdağı verdi: Bir tane daha sadece magazin haberimi koyarsanız yeminle bu yasak aşk yaşayanları, bütün rahibe diye geçinenleri açıklayacağım." SOLİSTİYLE DE TWİTTER YÜZÜNDEN KAVGA ETMİŞTİ 


Kıbrıs'ta konser veren Akalın'a seyirciler pet şişe atmıştı. Gördüğü tepki karşısında morali bozulan seksi şarkıcı, daha birkaç haftalık bebeğini düşürdüğünü açıkladı. 


Twitter'da kendisine pet şişe atanlara beddua eden Akalın'a bir darbe de kanlı bıçaklı olduğu eski vokalisti Seda Önder'den geldi. Önder, Twitter'dan Demet Akalın'ın 'bebekle ilgili yalan söylediğini' yazarak herkesi şaşırttı. 


'HERKESİ KANDIRMAYA DEVAM ET!' 


DEMET AKALIN: Lanetim, bedduam beni üzenler için. Allah katında yeriniz yok. Belalar içinde boğulun... Doğmamış bebek katilleri! SEDA ÖNDER: Allah belasını vermiş. Senden kurtulduğum için şükür. Senin öğrencindim, bana yutturamazsın. İnsanları kandırmaya devam et MAHKEMELİK OLDULAR 


Bu olayların ardından Akalın'ın eski vokalist Seda Önder'in 30 Mayıs 2012'de Twitter'da "Evet şükrettiğim bir şey var oda senden kurtulduğum için! Ben senin öğrencindim bana yutturamazsın! Hadi insanları kandırmaya devam et sen" ifadelerini kullandığı belirtilmişti.