1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Demirkol'dan Milli Takım flaş açıklaması
Demirkol'dan Milli Takım flaş açıklaması

Demirkol'dan Milli Takım flaş açıklaması

Dava edeceğim...

A+A-

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol Kosova - Türkiye mücadelesi ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar;

Bu kadro en formda oyunculardan değil, daha çok Fatih Terim'in istediklerini yapabilecek bir kadro gibi. Volkan Şen de iyi bir sezon geçirmedi ama hoca onu tercih etti. Emre Çolak iyi durumda, Cenk Tosun iyi bir sezon geçirdi, çok fazla formda oyuncumuz yok. Burak ve Cenk'in bir arada oynamasını tercih ediyorum. Çünkü o zaman Oğuzhan'da yerinde oynayacak. Bu bizim için avantaj olacaktır.

Volkan Şen'in şu kadroda olması için hiçbir sebep yok, Fatih Terim'in hayalleri var bu oyuncuyla ilgili, bu sebeple oynatıyor. Volkan Şen çok şanslı bir oyuncu. Türkiye’de ona güvenen 3-4 kişi var birisi Türkiye futbol direktörü. Annesi, babası bile zor yazar milli takıma.

Bizim derdimiz bizimle. Yoksa ben galibiyetinde yenilgisinde değilim. Milli Takım bizim Milli Takımımız olsun. Kaptanı Milli Takımı bırakmasın. Gazeteciye TFF Başkanı diyor ki Türk futbolunu karıştırmak istiyorlar. Karıştıran birisi varsa bu TFF çalışanlarıdır. Galericiler , eş dost akraba, şarkıcılar, türkücüler herkes girdi kampa. Onlara sormak lazım kim karıştırdı diye. TFF profesyonel çalışanına bu kadar iletişimsizlik olmaz. Avrupa Şampiyonası’na gidersek hiçbir basın mensubu gelmez, göndermez kurumlar iş çıkmadı diye dedim. Benim sorunum değil dedi. İspanyol gazeteciler geldi,’’ Bu nasıl kamp ? Kimse konuşmuyor.Haber yok.’’ dedi. Fatih Hoca yabancı basın mensuplarıyla konuştu, kayıt alınmayacak dedi.Herkes şok oldu. 5 kişi geldi sadece, diğerleri protesto etti. Reuters çalışan göndermedi.

Milli takım formasını değiştirdiniz. Bundan sonraki formalarda bayraklı beyaz bant olmazsa dava edeceğim. Buradan açık ve net söyleyeyim. Bayraktır o çünkü.