1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Denizli'den şaka gibi açıklama!
Denizli'den şaka gibi açıklama!

Denizli'den şaka gibi açıklama!

İşte detaylar...

A+A-

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Trabzonspor karşılaşmasının ardından önemli açıklamalar yaptı.

 

"DETAYLARA GİRMEMEK DAHA DOĞRU OLUR"

 

Oynadıkları futbolu beğendiğini söyleyen Mustafa Denizli, "Rakibe pozisyon vermedik, bu olumlu bir şeydi. Final paslarında şanssızlık yaşadık. Oldukça fazla şut attık. Oyundan memnunum. Skor zor oldu, aşağı yukarı 20-25 tane kaleye vuruşumuz var. Bunların önemli miktarından isabet sağlayamadık. Şartlar ne olursa olsun neticede 3 puanı alan takım olduk. Bu akşamı böyle değerlendirmek, detaylara girmemek daha doğru olur" dedi.

 

"OYUNUN İZLENECEK TARAFI KALMADI"

 

Açıklamalarına devam eden Mustafa Denizli, "Mersin maçı ile Trabzonspor maçı arasında siyah ile beyaz gibi fark var. Lazio maçında da dirençli bir oyun ortaya koyduk. Trabzonspor'a karşı da dirençliydik. İkinci kırmızı karttan sonra bizim oyun tempomuz düştü. Diğer kartlardan sonra oyunun izlenecek bir tarafı kalmadı. Ne bizim oynamamız açısında ne de Trabzonspor'un mücadele etmesi tarafından" ifadelerini kullandı.

 

"HAKEMİN KARTLARININ DOĞRU OLDUĞUNU SÖYLEDİLER"

 

Hakem kararları hakkında görüşü istenen deneyimli teknik adam, "Hakem kararlarının ne olduğunu benim bilmem mümkün değil. Zaten izleyemedim, burada izleme imkanımız da yok. Futbolcularımla yaptığım görüşmede, hakemin bu kartlarda doğru olduğunu söylediler. Neden bu kartların çıktığını ben bilemem" şeklinde konuştu.