1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Devrim yapıyoruz!
Devrim yapıyoruz!

Devrim yapıyoruz!

Hacıosmanoğlu, Rostov maçı sonrası çarpıcı ve sert açıklamalar yaparak önemli mesajlar iletti.

A+A-

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Rostov maçı sonrası çarpıcı ve sert açıklamalar yaparak önemli mesajlar iletti. Hem Avrupa'da hem de ligde Trabzonspor'un yakışan bir yere gelmesini sağlamak istediklerini vurgulayan Hacıosmanoğlu, “Önceki sezon gruplardan çıkma başarısı gösterdik. Bu sezon ise bir maç oynayarak gruplara kaldık. Önemli olan turu geçmekti. Trabzonspor bunu değil daha büyük başarılar bekliyor” diye konuştu.

Artık grup maçlarını düşüneceklerini söyleyen Bordo-Mavili kulübün başkanı, “Geçen yıl gruplardan çıkmıştık. Rakibimiz olan Juventus'a elenmiştik. Bu sezon ise gruplardan çıkıp daha üst basamaklara çıkalım ki Trabzonspor taraftarını mutlu edelim” ifadelerini kullandı. Teknik Direktör Vahid Halilhodzic ile aynı şeyleri düşündüklerini ifade eden Hacıosmanoğlu, “Takımda büyük bir değişim oldu ve bunların birbiriyle olan uyumu için zaman gerek. 3-4 maça ihtiyaçları var” dedi.

Kapalı kapılar arkasında kimsenin hesap yapmamasını isteyen Hacıosmanoğlu, şunları söyledi: “Trabzonspor'da sadece kadro değişimi yok. Söylediğimiz gibi Trabzonspor'un devrime ihtiyacı vardı. Bu devrimi de gerçekleştiriyoruz. Kapılar arkasında hesap yapanlar hiç hesap yapmasın çünkü halk her şeyi biliyor ve görüyor. Kapılar arkasında hesap yapanlar bizim gibi mertçe çıksınlar, bizimle birlikte sokaklarda gezsinler, halkın desteğini alıyorlarsa hesap yapsınlar.”