1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon bölümü ne zaman?
Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon bölümü ne zaman?

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon bölümü ne zaman?

TRT 1 dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezon yeni bölüm yayın tarihi belli oldu. Peki, Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon bölümü ne zaman yayınlanacak?

A+A-

 Dizinin hayranları merakla bekliyor…

Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümü ne zaman başlayacak? TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 1. sezonda ciddi hayran kitlesi oluşturdu. Peki, 2015 - 2016 yeni sezonunun merakla beklendiği dizi ilk bölümünü ne zaman yayınlayacak? Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde yer aldığı Diriliş Ertuğrul 30 Eylül'de yayınlanacak. Diriliş Ertuğrul'un 2. sezon tanıtımları, internette rekor kırdı. Dizinin tanıtımları üç gün içinde 10 milyondan fazla kişiye erişirken, 3 milyona yakın da tıklanma aldı.

Diriliş Ertuğrul'un hikayesi

"O; Güneşi bayrak, göğü çadır eyleyip kısraklarını uçsuz bucaksız ovalara sürdü. Yağız yeri titretip, mavi göğü deldi. Pusatlarını yar eyleyip, ordularını gür kıldı. Daha çok denize, daha çok toprağa ilahi muştuyu taşıdı. Dünyanın iki hükümdara dar geldiğine inandı. Ve dünyayı bir hükümdara yar kıldı. Süleyman Şah oğlu Ertuğrul ümitlerin tükendiği bir çağda dirilişin adı oldu. ”Diriliş “Ertuğrul” , dünyanın kaderini belirleyen adamın hikayesi.