1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Dön bir aynaya bak Fener!
Dön bir aynaya bak Fener!

Dön bir aynaya bak Fener!

Fenerbahçe, Türk futbolunun yüzünü kızarttığı günleri çabuk unuttu, ahlak dersi vermeye kalktı.

A+A-

2010-2011 sezonunda Trabzonspor’un şampiyonluğunu ayak oyunlarıyla elinden alması tescillenen Fenerbahçe, camiasının Türk futbolunun yüzünü kızarttığını unuttu, ahlak dersi vermeye kalkarak kendini gülünç duruma düşürdü.

Volkan ve Emenike’nin tahriklerini görmezden gelerek, Trabzonspor taraftarına linç girişiminde bulunanlar Fenerbahçe’nin 2011-2012 futbol sezonunda şampiyonluğu kaçırmasının ardından ortalığı yangın alanına çevirmesine ses çıkarmadı.

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında yarım kalan maçın günah geçişi ilan edilen Bordo-Mavili taraftarlara ahlak dersi vermeye kalkanlar geçmişte Türk futbolunun karanlığa sürüklediklerini ne çabuk unutuyor. 2010-2011 sezonunda Trabzonspor’un şampiyonluğunu ayak oyunlarıyla elinden alması tescillenen, Türk futbolunun imajını yerle bir eden Fenerbahçe camiasının ülke futbolunu dibe vurdurduğunu ne çabuk unuttu da Trabzonspor taraftarlarını linç etmeye kalkıyor.

Avni Aker’de baş provokatörler Volkan Demirel ve Emenike’nin tahriklerini görmezden gelerek Trabzonspor taraftarını yobazlıkla suçlayanlar önce dönüp bir aynaya bakacak. Fenerbahçe’nin 2011-2012 futbol sezonunda şampiyonluğu Galatasaray’a kaptırmasının ardından Saracoğlu’nda stat koltuklarını yerlerinden sökerek sahaya giren, molotof kokteyli atıp, polis araçlarını ters çevirip yakanlara ses çıkarmayanlar Trabzonspor’a karşı gösterdikleri tutum gülünçle karşılandı.