1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. DP'de 1950 ruhu yeniden diriliyor!
DP'de 1950 ruhu yeniden diriliyor!

DP'de 1950 ruhu yeniden diriliyor!

12 Haziran 2011 Milletvekilliği genel seçimleri için ilçe ilçe,köy köy dolaşan Demokrat Parti(DP) Trabzon 1.sıra Milletvekili adayı Nihat Hekimoğlu ve DP Trabzon Milletvekili adayı Ömer turan,ilçe ve köy ziyaretlerinden geri kalan zamanlarını Trabzon

A+A-

İş dünyasının önde gelen etkin isimleri ve Demokrat Partiye(DP)emek ve gönül vermiş önemli şahsiyetleri ziyaret eden DP’li adaylardan Hekimoğlu ve Turan,ziyaretlerinde hem vatandaşların sorunlarını dinliyor hemde DP iktidarında söz verdikleri gibi uygulayacakları projeleri  özetle anlatmaya çalışıyor.Ziyaretlerde DP’li seçmen başta olmak üzere diğer  partililerinde büyük ilgisi ile karşılaşan DP Trabzon milletvekili adayları Nihat Hekimoğlu ve Ömer Turan gördükleri bu ilgi ve sevgi karşısında çok daha fazla sorumluluk aldıklarının farkında olduklarına işaret ettiler.

Yaptıkları ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan Demokrat Parti (DP)Trabzon Milletvekili adayı Nihat Hekimoğlu,Köy  ziyaretlerde ağırlıklı olarak tarım ve hayvancılıkla meşgul olan vatandaş kesiminin çok büyük sıkıntı içerisinde bulunduğunu bizzat yerinde müşahade ettiklerini dile getirdi.

Hekimoğlu DP iktidarında seçim beyannamelerinde yer alan tarım kesimi ile ilgili projelerden bazılarını ise  şu şekilde ifade etti: Tarımda mazot 80 kuruş olacak.Tarımdan hiçbir vergi alınmayacak. Çiftçilere ürün alım garantisi verilecek ve henüz tohumunu toprağa  atmadan 6 ay önce çiftçiye yüzde 50 avans verilecek. Fındık 10 tl’ye alınacak.Çay 1.5 tl’ye alınacak.

Hekimoğlu  12 Haziran seçimlerinde  yüce milletimiz takdir eder  ve DP iktidarı işbaşına gelirse bölünmenin eşiğine getirilen Türkiye’nin  çok kısa süre içerisinde ayağa kaldırılıp her konuda dünya’nın süper ülkesi  haline getirileceğinden hiç kimsenin kuşkusu olmasın değerlendirmesinde bulundu.