1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Dünya Kur’an-ı Kerim Okuma birincileri Ortahisar’da
Dünya Kur’an-ı Kerim Okuma birincileri Ortahisar’da

Dünya Kur’an-ı Kerim Okuma birincileri Ortahisar’da

Ortahisar Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Ramazan Özel Programı 19 Mayıs Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

A+A-

Dünya Kur’an-ı Kerim okuma birincileri İranlı Hafız Ahmed Ebul Kasımi ve Güney Afrikalı Hafız Abdurrahman Sadien’in, Kur’an-ı Kerim tilaveti sunacağı programda ayrıca program sonrası katılan vatandaşlara iftar yemeği de verilecek.

 

Ortahisar Belediyesi Başkanı Ahmet Metin Genç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Mübarek Ramazan ayının son zamanlarını yaşadığımız bu günlerde, 19 Mayıs Kapalı Spor Salonunda düzenleyeceğimiz ’Ramazan Özel’ programı ile vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz.  Dünya Kur’an-ı Kerim okuma birincileri İranlı Hafız Ahmed Ebul Kasımi ve Güney Afrikalı Hafız Abdurrahman Sadien’in, Kur’an-ı Kerim tilaveti sunacağı programımıza tüm halkımızı bekliyoruz. Saat 18.00’da başlayacak olan programımızın ardından iftarımızı vatandaşlarımızla birlikte aynı yerde gerçekleştireceğiz. Bu güzel atmosferde vatandaşlarımızla beraber ekmeğimizi, suyumuzu, soframızı bölüşelim istedik. Hepsinden önemlisi de kardeşliğimizi ve sevgimizi çoğaltalım. Birbirimize olan hoşgörümüzü çoğaltalım. Şehrimize yakışır bir Ramazan iklimini yaşayalım, yaşatalım istedik” dedi.