1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Dünya üzerindeki en iyi topu kullanıyor!
Dünya üzerindeki en iyi topu kullanıyor!

Dünya üzerindeki en iyi topu kullanıyor!

Trabzonspor'a yeni top...

A+A-

 Trabzonspor  NIKE'ın Spor Toto Süper Lig için özel olarak hazırladığı kış topları bu haftadan itibaren kullanılmaya başlayacak. 


NIKE tarafından kış toplarının özelliklerini anlatan bir açıklama yapıldı. Açıklamada "Nike Seitiro Hi-Vis topta, "Hızlı Karar ve Reaksiyon" anlamına gelen NIKE RaDaR teknolojisi kullanıldı. Laboratuvarda ve sahada test edilmiş görüş performansı standardı olan Nike RaDaR teknolojisi, oyuncuların topu daha iyi görmesini sağlarken, saniyelik gol ve pas fırsatlarını daha iyi kullanmasına imkan veriyor.

Nike Seitiro, koşullar ideal olmadığında da sahada göze çarpması için tasarlandı. Görünürlüğü yüksek sarı ve mor renk kombinasyonuna, ekstra floresan özellikler ve parlaklık artırıcılar eklenerek ışığın yetersiz olduğu koşullarda bile eski nesillerine kıyasla daha kolay görülebilir hale geldi.

Patentli görünürlüğü yüksek dış kaplaması, performans grafiği ve benzersiz beş katmanlı yapısıyla Nike Seitiro futbolda yeniliğin zirvesini temsil ediyor. Topun dokunuşu, aerodinamik dengesi ve Nike RaDaR teknolojisi, Seitiro'ya dünya üzerindeki en iyi top unvanını kazandırıyor." ifadelerine yer verildi.