1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Ecel Halı Sahada Yakaladı!
Ecel Halı Sahada Yakaladı!

Ecel Halı Sahada Yakaladı!

Tüm Müdahalelere Rağmen Kurtarılamadı...

A+A-

 Arkadaşlarıyla hala saha maçı yapan 31 yaşındaki Rahman Kuruoğlu, maçın 20. dakikasında aniden fenalaştı. Hastaneye kaldırılan genç adam, bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 


 

Acı olay akşam saat 22.00 sıralarında meydana geldi. Arkadaş grubuyla birlikte halı saha maçına giden Rahman Kuruoğlu, maçtan hemen sonra rahatsızlandı. Maçı ancak 20. dakikasına kadar sürdürebilen Kuruoğlu, fenalaşınca arkadaşlarının yardımıyla eve götürüldü. Durumu iyice kötüleşen Kuruoğlu, ambulans ile Çerkezköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 

 

Hastane'ye geldiğinde, yaşam fonksiyonlarını kaybettiği belirlenen genç adama 3 kez elektroşok uygulandı. Ancak yapılan bütün müdahaleler, Rahman Kuruoğlu'nu hayata döndürmeye yeterli olmadı. Kuruoğlu'nun cenazesi, Cumhuriyet Savcısı'nın yaptığı ön otopsinin ardından  İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

 

Otopsinin ardından yeniden Çerkezköy'e getirilen Rahman Kuruoğlu için Gazi Osman Paşa Mahallesi Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazına AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ ve Çerkezköy Emlakçılar Derneği Başkanı Serkan Karagöz ile Kuruoğlu ailesinin yakınları katıldı. 

 

Cenaze namazının ardından İstasyon Mahallesi'nde toprağa verilen Rahman Kuruoğlu'nun annesi Reyhan Kuruoğlu, gözyaşlarına boğulurken, abileri Serdar ve Selman Kuruoğlu kardeşler de, ayakta durmakta güçlük çekti.   


  Cenaze töreninde hazır bulunan Çerkezköy Emlakçılar Derneği Başkanı Serkan Karagöz, Rahman Kuruoğlu'nun gayet sağlıklı bir görüntüyü sahip olduğunu vurgulayarak "Kesin ölüm nedeni, detaylı otopsinin ardından belli olacak. Ama hastaneye geldiğinde, şekerinin 460'a yükseldiği ve bunun da solunum yetmezliğini tetiklediği belirlenmiş. Gencecik bir kardeşimizi toprağa vermenin büyük acısını yaşadık" diye konuştu.