1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Editörden...
Editörden...

Editörden...

Süleyman Hurma’nın duruşu, dostumuz Galatasaray ve trabzonhaber…

A+A-

Trabzonspor  en önemli isimlerinden birini kaybetti. Hakan Arıkan G. Saray ile akşama sabaha sözleşme imzalayacak. Trabzonspor kurmaylarının  özellikle Süleyman Hurma’nın Hakan Arıkan’a taviz vermemesi  takdirle karşılanması gereken bir davranıştır. Çünkü  Süleyman Hurma Trabzonspor bütçe gerçeklerine  göre hareket  ederek ‘bol kepçe’ anlayışının önüne set çekmiştir.

Kayserispor’dan gelen ve unutulmak üzere iken Trabzonspor’un yeniden Türkiye gündemin de parlattığı kaleci Hakan’ın bir yıl için garanti para (oynasa da oynamasa da) 1 milyon 250 bin Euro istemesi  ve Trabzonspor’un bu rakama yanaşmaması  prensipli bir davranıştır.

Hakan Arıkan’ı ayartan daha doğrusu menajerini  rahat bırakmayan  G. Saray yönetimi ise  ahlak fakiri bir davranış sergilemiştir. Ne yazık ki G. Saray yönetimlerinde etik olmayan hatta ahlak yoksunu bu davranışlar süreklilik arz etmiştir. Geçmişte bir çok kulüp oyuncusunu ayartan G. Saray yönetimleri özellikle Trabzonspor’un üç önemli silahını da aynı yollarla ayartmış, bugün de Hakan Arıkan’ın Bordo Mavili kulübe direnip imza atmamasının arkasında  başrolü oynamıştır.

Ve trabzonhaber.com.tr…

Habercilik bizim işimiz…M’bia transferinde ki gelişmeleri kamuoyuna adım adım her kesimden önce ve doğru olarak veren trabzonhaber.com.tr  okurlarının haklı teveccühünü kazanmıştır. Türk medyası M'bia gelişmelerini trabzonhaber.com.tr den takip etmiştir...Trabzonhaber.com.tr  Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun tüm Trabzonspor camiasını ayağa kaldıran ‘Kongreye gidiyorum’ açıklaması ile sadece Türkiye’de değil,  Avrupa’da ki bazı haber ajanslarının da referansı olmayı başarmıştır.

Cumhurbaşkanının, Hacıosmanoğlu’nu aradığını, Hacıosmanoğlu’nun kongreye gitmekten vazgeçtiğini, okurlarımız, herkesten evvel trabzonhaber.com.tr  sayesinde öğrenmişlerdir.

Ve dün gece…

Dün gece Trabzonsporlular  Hakan Arıkan’ın kamptan ayrıldığını daha da önemlisi G. Saray’a gideceğini okurlarına duyuran tek site oldu trabzonhaber.com.tr olmuştur.

Trabzonspor kurmayları ile yapılan özel röportaj ve haberler de trabzonhaber.com.tr  farkını kısa zamanda ortaya koymuştur.

Kısa zamanda sitemize sahip çıkan siz değerli okurlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor ve söz veriyoruz:

Sırf sayfa tıklanma hitlerimiz artsın diye ciddiyetsiz ve doğru olmayan haberler üretmeyeceğiz. Doğrulardan, güvenilir haberlerden, cesur yorumlardan vazgeçmeyeceğiz. Siz değerli  okurlarımızdan ricamız haberlerimizin paylaşılması ve arkadaşlarınızı trabzonhaber.com.tr-halil şanlı sayfasına beğenmeye davet etmeniz olacaktır. 

Birlikte çıktığımız bu yeni yolda trabzonhaber.com.tr' yi birlikte el ele büyüteceğiz...

Saygılarımızla…