1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Eğitime kar engeli!
Eğitime kar engeli!

Eğitime kar engeli!

İşte Eğitime Ara Verilen İller...

A+A-

 Soğuk hava ve kar yağışı, yurt genelinde hayatı olumsuz yönde etkiliyor. Etkili olan yağış eğitimde de aksamalara neden oldu.


RİZE'DE 1 GÜN TATAİL

Rize'de, olumsuz kış koşulları nedeniyle eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.

Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, etkili olan kar yağışı nedeniyle il genelinde okul öncesi ve ilköğretim okulları ile liselerde eğitime bir gün süre ile ara verildiği belirtildi.

NİĞDE ETKİLİ YAĞIŞ EĞİTİMİ DE VURDU

Niğde ve ilçelerinde dün gece başlayan yoğun kar sebebiyle okullar 1 gün tatil edildi.

Kent merkezi ile bazı ilçelerde olumsuz hava şartları ve kar yağışı sebebiyle eğitime 1 gün ara verildi. Niğde Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu, Niğde merkez, merkeze bağlı köy ve kasaba, Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik, Ulukışla ilçelerinde İlk ve orta dereceli okulların 10 Şubat 2012 Cuma günü 1 gün süreyle tatil edildiğini açıkladı.

KÜTAHYA'DA TAŞIMALI EĞİTİME ARA VERİLDİ 

Yurdu etkisi altına alan ve hayatı olumsuz etkileyen kar yağışı ve tipi nedeniyle Kütahya'da taşımalı eğitime bir gün ara verildi.

Kütahya Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre Merkez ilçeye bağlı taşımalı eğitim gören ve 1 gün süre ile tatil edilen okullar ise şöyle belirtildi; "Alayunt İlköğretim Okulu, Adile Zeyyat Şora İlköğretim Okulu, Çamlıca İlköğretim Okulu, Köprüören Tek Termik İlköğretim Okulu, Kızılcaören İlköğretim Okulu, İhsaniye İlköğretim Okulu, Seyitömer İlköğretim Okulu, Saka İlköğretim Okulu, Sabuncupınar İlköğretim Okulu, Kıranşeyh İlköğretim Okulu"