1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. ELEŞTİRİLERİ YERSİZ BULUYORUM!
ELEŞTİRİLERİ YERSİZ BULUYORUM!

ELEŞTİRİLERİ YERSİZ BULUYORUM!

Mustafa Akçay, takımın her geçen gün daha iyi bir ivme yakaladığını, her maçta üstüne birşeyler katarak ilerlediğini söyledi. Yapılan eleştirileri bu bakımdan yersiz bulduğunu açıkladı.

A+A-

UEFA Avrupa Ligi 4. maçında Varşova’yı deplasmanda mağlup ederek gruptaki yenilmezliğini ve liderliğini sürdüren Trabzonspor’da Teknik Direktör Mustafa Akçay, çarpıcı bir noktaya değindi. Akçay, takımın oynadığı futbolla ilgili gelen eleştirilere cevap olarak, "Yükselmeye yavaş yavaş başlayan takımımızın gücü bu maçta biraz daha üst noktaya çıktı. Kompakt yapıyı bozmadan oynamaya çalışıyoruz" dedi.

Başarılı teknik adam, şöyle devam etti: "Oyun karakterimiz zaman zaman göze hoş gelmeyen bir yapı gibi gözükse de biz oyuncularımıza uygun bir oyun yapısı olduğunu düşünüyoruz ve bunu sürdüreceğiz." Bu arada gruptan çıkma ihtimallerinin yüzde 80 olduğunu vurgulayan Akçay, "Oynanmış iki maç daha var. Futbol, kendi içerisinde bir yığın sürprizi olan bir oyun. Biz iki müsabakayı da kontrollü bir şekilde geçmeye çalışacağız" dedi.