1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Emerson pazarlık masasında!
Emerson pazarlık masasında!

Emerson pazarlık masasında!

Emerson'un neden kadro dışı kaldığı belli oldu...

A+A-

Emerson'un neden kadro dışı kaldığı belli oldu. Tolunay Kafkas'ın kendisi ile yaptığı özel görüşmede pazarlık yaparca konuşması bu duruma sebep oldu. Kafkas'ın "Bu maçta sana şans vereceğim" sözüne karşılık rahatsızlığını bahane etti. Yapılan kontrollerin ardından ciddi bir sağlık sorunu olmadığı ortaya çıktı. Emerson "Bu hafta oynarım ama Cech gelince ne olacak? İdmana çıkarım ama maçlara çıkmam" dedi. Kafkas böylece sakatlığı düzelen Cech'i sahaya sürdü.

Trabzonspor'da kadro dışı kalan Emerson, Janko ve Yasin takımdan ayrı idmanlarına devam ederken, bu isimlerden Emerson'un, "İdmana çıkarım ama maçlara çıkmam" dediği için kadro dışı kaldığı ortaya çıktı.

Parayla ilgili bir sıkıntısı olmayan Emerson'un kadro dışı kalmasının hikayesi ise aynen şöyle.. Cech'in sakatlığı nedeniyle Tolunay Kafkas, Beşiktaş maçı öncesi Emerson'la özel bir görüşme yaparak, "Bu maçta sana şans vereceğim" der. Brezilyalı futbolcu "Dizimde sorun var" yanıtını verince, kulüp doktoru devreye girer ve Emerson'un ciddi bir sorunu olmadığı ortaya çıkar.

'CECH GELİNCE BANA NE OLACAK?'

İdmanlara çıkan Emerson'a Kafkas bir görüşme daha yapar ama aldığı yanıt bu sefer çok daha farklıdır: "Bu hafta oynarım ama Cech gelince ne olacak? İdmana çıkarım ama maçlara çıkmam" der. Öfkelenen Kafkas, "Bugün sen yarın Cech oynar. Benimle pazarlık yapıyorsun. Sen idman yapmaya devam et" diyerek oyuncuyu kadro dışı bırakır. Kafkas sakatlığı düzelen Cech'i sahaya sürer.