1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. "Emre görevi Volkan'a verdi herhalde"
"Emre görevi Volkan'a verdi herhalde"

"Emre görevi Volkan'a verdi herhalde"

Trabzonspor Basın Sözcüsü Yakup Aslan, Fenerbahçe karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

A+A-

Çıkan olaylar nedeniyle tatil edilen maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yakup Aslan, olayların bu denli büyümesinde Volkan'nında payı olduğunu söyledi.

İşte Aslan'ın o açıklamaları;

"Burada bir iyi niyet eksiği görüyorum. En azından devreye kadar oynatabilirdi. 15 saniye vardı. Biz devre arasında anons yapıp belki de taraftarları yumuşatabilirdik. Ama yapmadılar."

"Bunun artık bitmesi lazım. Biz yorulduk artık bunlarla uğraşmaktan. Eğer orada birileri yaralansaydı çok üzülürdüm. Burada bazı basın kuruluşlarında savaş varmış gibi görünüyor. İstanbul'da bizim yöneticilerimiz mahsur kaldı. Bizi kurtların içine attılar. Biz burada Fenerbahçe camiasından kimsenin kılına dokundurtmadık. Trabzonzpor'a karşı korkunç bir elektrik var. Bundan sonra tabiki ceza alacağız. İnşallah Avrupa'dan bir ceza almayız. Avrupa'da Türkiye'yi en iyi temsile den biziz. Fenerbahçe'nin beklediği buydu. Volkan gerçek bir kaptan gibi davrandı. Bir kaptan gemisini yürütmek isterse nasıl bir manevra yaparsa Volkan da onu yaptı."

"Biz kendimiz bile çıkamıyoruz. Takımlar çıkar. Biraz beklesinler. İstanbul'da biz 2 saat bekledik biraz da onlar beklesin. Galatasaray kupayı alırken 5 saat bekledi. Elektirik yok, su yok, kupayı öyle aldılar. Biz maçı kendimiz kaybettik. Kendi ellerimizle verdik 3 puanı."

"Emre genellikle bu tip hareketleri yapıyordu. Emre herhalde bu görevi Volkan'a devretti. Volkan da çok iyi yaptı bu görevi. Maç devam etseydi biz bu maçtan puan alabilirdik."

"Bundan sonra işimize bakacağız. Hayat devam ediyor. Daha önce verilen cezaları biliyoruz. Daha önce verilen cezalardan daha fazla ceza almamak için elimizden geleni yapacağız. İbrahim Bey ne söyleyecek. O da üzülüyor tabi."

Kaynak: Sporx - Beyaz Tv