1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. En Etkili Kompleks Karbonhidratlar
En Etkili Kompleks Karbonhidratlar

En Etkili Kompleks Karbonhidratlar

En Etkili Kompleks Karbonhidratlar

A+A-

Toz formda bulunan NutradeWeightGainer 4500 gr, içeriğindeki kompleks karbonhidratlar en iyi 10 supplementten birisidir. Yulaf unut ve ayrıştırılmış formdaki amilopektintir içeren NutradeWeightGainer, kilo almaya ve hacim kazanmaya yardımcı olan bir üründür. Alman Nutrade markasının geliştirdiği, bulunabilirliği, fiyat ve performans açısından incelendiğinde önerebileceğimiz bir karbonhidrat takviyesidir. Sporcular için daha etkili olabilmesi için Glutamin, Arjinin, yumurta beyazı ve BCAA ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede karşınıza çok daha kompleks ve zengin bir ürün çıkacaktır. Yüksek karbonhidrat değerlerine sahip olması, yağlanmadan kilo almayı sağlamaktadır. Kompleks karbonhidratlar sayesinde antrenman esnasında gerekli olan performans ve enerji kazanımını mümkün olacaktır. Nutrade Weight Gainer 4500 gr ürünü içeriği incelendiğinde 0 şeker içermesi diğer gainer ürünlerine göre üstün olduğunu ispatlıyor. Fruktoz, maltodekstrin ve dekstroz içermemesi de diğer avantajlarından.

 

Sporcuların ve antrenman yapan bireylerin gerek antrenman öncesinde gerekse sonrasında yüksek oranda enerji ihtiyacı olmaktadır. İçerdiği kompleks karbonhidratlarla ve BCAA ile tüm enerji ihtiyacını karşılayabileceğiniz Nutrade Weight Gainer, sıvı formda kullanımını takiben kısa süre içerisinde etkisini göstermektedir. Sporcuya bu özelliği ile ekstra destek sağlayan, karnitin bulunduran Nutrade Weight Gainer 4500 gr, termojenik özelliği ile dikkat çekmektedir. Termojenik özellikte olması ise daha kolay ve etkili bir yağ yakımı sağlamasıdır. Bu maddeleri direkt olarak kişinin kaslı olmasını sağlamamaktadır. Fakat düzenli bir spor programı ve düzenli bir beslenme programı ile hem yağlarınızın etkin bir şekilde yakımı hem de kas kütlesinin oluşumu ve fit bir vücut beraberinde gelecektir. Alman Nutrade markasının Weight Gainer 4500 gr ürünü ülkemizde kolay bulunabilir olması, fiyat ve performans özellikleri ele alındığında son derece ideal bir ürün olduğunu göstermektedir.

Nutrade Xtreme 3000 20 ampul ürünü içeriğinde yer alan L-Karnitin miktarı nedeniyle fit bir görünüme sahip olmanızı kısa bir süre içerisinde sağlamaktadır. Tabi öncelikle düzenli bir egzersiz programının yanı sıra düzenli bir beslenme programına sahip olmanız gerekmektedir. Sıvı formu sayesinde kana hızlı bir şekilde karışarak kısa süre içerisinde etkisi gösteren Nutrade Xtreme 3000 20 ampul, sporcunun birincil tercihleri arasında yer alabilecek bir supplementtir. Ülkemizde kolay bulunabilir olması, kalitesini ispatlamış Alman Nutrade markasının sunduğu bu ürün, kalori almadan ideal vücut hatlarının oluşmasını sağlamaktadır. Yağ yakmak ve aynı zamanda kas kütlesi kazanmak isteyen bireylerin kullanması gereken kompleks supplementtir. Yağ asitlerinin karnitin maddesi sayesinde yağ asitlerine çevrilmesini sağlayan Nutrade Xtreme 3000 20 ampul ürünü, kas kütlesi inşasında önemli bir rol oynamaktadır. Verimli bir yağ yakım sürecinin gerçekleşmesi için uzman bir diyetisyenin hazırladığı bir beslenme programı çok daha avantajlı sonuçlar doğuracaktır. Karnitin içeriği ile uyarılma hissi ve odaklanmayı da artırmaktadır. Daha etkin bir antrenmanlar için Nutrade Xtreme 3000 20 ampul yararlı olabilecektir.