1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. En İyi Ögrenci Yurdu Nasıl Olmalı
En İyi Ögrenci Yurdu Nasıl Olmalı

En İyi Ögrenci Yurdu Nasıl Olmalı

En İyi Ögrenci Yurdu Nasıl Olmalı

A+A-

Üniversiteli gençlerin kendi ikamet ettiği şehirlerden farklı şehirlere okumak için gitmesi ortaya yurt ihtiyacını çıkarmıştır. Yurtlar bu bakımdan son derece önem arz etmektedir. Öğrenci yurdunun aynı zamanda bir öğrenci için son derece işlev sahibi olması gerekmektedir. Sahip olduğumuz yurtlar Türkiye’nin 4 farklı ilinde, son teknoloji ile donatılmış olup, sevgili öğrencilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Sahibi olduğumuz yurtların Konya, İstanbul, Aksaray ve Ankara’da olduğunu bilmelisiniz.

Ankara yurt olarak sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılayabilecek tüm özelliklere sahibiz. Bu konuda tatmin edici seçenekleri bünyemizde barındırmaktayız. Bir öğrencinin isteyebileceği tüm etkiler ve özellikler bizim yurtlarımız bünyesinde barınmaktadır. Ankara yurt seçenekleri arasında bulabileceğiniz seçeneklerin her biri bizim çatımız altında bulunmaktadır.

 

 

Tüm yurtlarımız son teknoloji ile donatılmıştır. Yemeklerin bizim tarafımızdan verilmesi, öğrencilere dev hizmetler verilmesi, onların her konudan desteklenmesi son derece önemlidir. Ayrıca tuvaletler bakımından, oda büyüklüğü ve güzelliği konusunda çevremizdeki yurtlar arasından sıyrılmaktayız. Temizliğe çok önem veriyor, bu konuda ciddi adımlar atıyoruz. Ayrıca öğrencilerimizin güvenliklerini de gereğinden fazla önemsiyoruz. Her odanın farklı özelliklere sahip olması, bazı odaların özel tuvalet ve banyo içermesi, yemekhanenin işlev görecek derecede ayarlı olması öğrencilerimize çok faydalı olacaktır.

 

 

İstanbul yurt seçenekleri arasında da en başta gelen bir kuruluş olduğumuzu bilmelisiniz. İstanbul’da bulunan farklı yurtlar arasında özellik bakımından çok daha kaliteli bir konumda bulunmaktayız. Bizi seçmeniz çok daha rahat ve güvenli olacağınız anlamına gelmektedir. İstanbul’da bulunan yurt ve ev sorunları bizim yurtlarımız tarafından yok sayılmaktadır ve her türlü açıdan destek verilmektedir.

 

 

Aksaray yurt hizmeti açısından da kendimizi son derece işlev sahibi olarak görüyoruz. Yakın çevremizde bulunan tüm yurtlar ve işletmeler tarafından örnek alınmaktayız. Sahip olduğumuz odalar, tuvaletler, banyolar, yemekhane ve farklı bölümler son derece özenle hazırlanmış olup, öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Yurt fiyatları olarak son derece esnek bir yapımızın bulunduğunu, bu konuda sizlerin memnuniyetinizi hedef aldığımızı bilmelisiniz. Mutluluğunuz son derece yüksek bir seviyede tutulacak ve sahip olduğumuz seçenekler ile güvenliğiniz kontrol altına alınacaktır. Bu konuda bizi seçmeniz çok daha farklı avantaj ve imkanlara kavuşmanız anlamına gelecektir.