1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Erdoğan Bayraktar çoşkusu….
Erdoğan Bayraktar çoşkusu….

Erdoğan Bayraktar çoşkusu….

Trabzon Ak Parti 2. Sıra milletvekili adayı Erdoğan Bayraktan Trabzon’u karış karış geziyor..

A+A-
AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Erdoğan Bayraktar, Akçaabat’ın Dörtyol Beldesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Dörtyol Belde Teşkilatı önünde düzenlenen açık hava toplantısına Bayraktar ile birlikte Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Akçaabat AK Parti İlçe Başkanı Osman Çavuş ve vatandaşlar katıldı.
 
Bayraktar, burada yaptığı konuşmada, AK Parti’nin 8,5 yıllık iktidarındaki çalışmalarını anlattı. Türkiye’nin AK Parti iktidarıyla kriz dönemlerini geride bırakarak ekonomisi güçlü ve istikrarlı bir ülke haline geldiğini kaydetti. Milletin hizmetkârı olduklarını belirten Bayraktar, “Biz milletimizin hizmetkârı olmalıyız. Memur karşısına vatandaş geldiğinde ben ona nasıl yardımcı olurum, nasıl problemini çözerim diye kafasını yormalı. Vatandaş devlet dairesine geldiği zaman oradan mutlu ayrılmalı. Bu gaye ile çalışmalıyız” dedi.

 
Erik Mahallesi’nde bir düğüne de katılan Bayraktar, Fatih Barutçu ve Nagihan Aydın’a mutluluklar diledi.
 
Bayraktar her gittiği yerde olduğu burada da çocuklarla yakından ilgilendi ve çocuklara oyuncak dağıttı. Akpınar Beldesi’nde seçim bürosu açılışına da katılan Bayraktar, ardından Kirazlık Köyü’nü ziyaret etti.
 
Davut Güloğu, Bayraktar “Bereketli adam..”
 
AK Parti Trabzon Gençlik Kolları tarafından Akçaabat’ta ünlü sanatçı Davut Güloğlu’nun katıldığı ‘Gençlik Şöleni’ düzenlendi. Binlerce kişinin katıldığı dev konser renkli görüntülere sahne oldu.
 
AK Parti Trabzon Gençlik Kolları 4. konserini Akçaabat’ta düzenledi. Akçaabat Kültür Park Meydanı’ndaki konsere AK Parti Trabzon Miletvekili Adayı ve TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar, Milletvekili Mustafa Cumur, Milletvekili Adayları Yunus Karabela, Salih Cora, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, AK Parti Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Karaoğlu katıldı.
 
Gençlik Şöleni için alanı dolduran vatandaşlara seslenen AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Erdoğan Bayraktar, kısa selamlama konuşmasında, “Sevgili gençler hepinizin geleceği aydınlık olsun. Hepinize başarılar diliyorum. Hepinizi alnınızdan öpüyorum” dedi.
 
Konuşmaların ardından sahneye çıkan Karadenizli sanatçı Davut Güloğlu’ya, isminin yazılı olduğu 61 numaralı Trabzonspor forması ve kaşkol hediye edildi. Trabzonspor formasının hediye edilmesinden mutluluk duyduğunu belirten ünlü sanatçı, “Trabzonspor’un averajla şampiyonluğu kaçırmasına çok üzüldüm. 9 sene futbol oynadım, keşke bu forma ile futbol oynamak bana nasip olsaydı. Kendimi burada aday gibi hissediyorum. Trabzon tüm milletvekili adaylarımızı meclise gönderecektir” diye konuştu.
 
Davut Güloğlu’nun hareketli parçaları eşliğinse meydanı dolduran vatandaşlar uzun süre horon oynadı ve Güloğlu’na şarkılarında eşlik ettiler. Güloğlu, başta Erdoğan Bayraktar olmak üzere tüm adayları sahneye davet etti ve sırası ile adaylar selamlama konuşması yaptı.
 
Davut Güloğlu’na Trabzon AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Karaoğlu tarafından sedef işlemeli gümüş takunya hediye edildi. Karadenizli sanatçı Davut Güloğlu’nun konseri 2 saatten fazla sürdü.
 
 
 
Bayraktar Trabzon’u köy köy geziyor
 
 
AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı ve TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar, Hayrat ilçesini ve köylerini gezerek vatandaşların sorunlarını dinledi.
 
Adım adım Trabzon’u gezen ve vatandaşların taleplerini dinleyen Erdoğan Bayraktar, Hayrat İlçesi’nde Gülderen, Dereyurt, Taflancık, Aydınöz, Pınarca, Yeniköy, Geçitli, Yarli köylerini ziyaret etti. Ardından Of’un Bölümlü Beldesi’ne gitti. Bayraktar, her gittiği yerde sıkılmadık el bırakmadı, bazen esnafın dükkanına girdi bazen ise kahvelere girerek vatandaşlarla sohbet etti.
 
Bölümlü Beldesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Bayraktar, yaptığı konuşmada, Türkiye’nin kalkınacağını, gençlerin daha çok iş bulacağını belirterek, “Türkiye Dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girecek. Türkiye lider devlet olacak” dedi.
 
Bazı çevrelerin ayaklarına pranga vurmaya çalıştığını ifade eden Bayraktar, “Şimdi ise ayağımıza pranga vurmaya çalışıyorlar. Mecliste başörtüsü için karar çıkardık. Bunu iptal ettiler. Orman arazilerini, meraları vatandaşımıza verelim dedik. Anayasa Mahkemesine gittiler ve yine iptal ettiler. Hakkari’de mitingde Hakkari’ye özerklik vereceğim diyor. Hatta Rize’de Çaykur’un özelleştirilmesini iptal edeceğim diyor. Adam şaşırmış. Diğer beyefendi de ayrı sorunlarla boğuşuyor. Kasetlerle 60-65 yaşındaki en üst düzeydeki adamları, başkan yardımcıları rezil oldu. Bu adamlar devlet yönetecek. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Kaset ortaya çıkartmak ayıptır ama bu işlere girişmiş olmak ise daha büyük ayıptır” diye konuştu.
 
Trabzon’un Türkiye’nin gelişmesine katkı vereceğini kaydeden Bayraktar, şunları söyledi: “Trabzon Büyükşehir oluyor, belde belediyeler kapanacak daha çok hizmet gelecek. Yatırım gelecek. Trabzon’da üniversite sayısı ikiydi dörde çıkacak. Trabzon’a demir yolu gelecek. Trabzon’daki kentsel dönüşümleri tamamlayacak, işsizliğin belini mutlaka kıracağız. Trabzon’daki orta ölçekli sanayiyi mutlaka geliştireceğiz”