1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Erdoğan'dan Necati Şaşmaz'a ağır darbe!
Erdoğan'dan Necati Şaşmaz'a ağır darbe!

Erdoğan'dan Necati Şaşmaz'a ağır darbe!

Erdoğan'dan Necati Şaşmaz'a ağır darbe!

A+A-

29 Ekim Cumhuriyet Resepsiyonu'na sanat dünyasından birçok ünlü isim katılırken ünlü oyuncu Necati Şaşmaz davet edilmedi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gerçekleştirdiği 29 Ekim Cumhuriyet Resepsiyonu'na sanat dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bütün organizasyonlara davet edilen Necati Şaşmaz, bu kez resepsiyona çağrılmadı. 15 Temmuz darbe girişiminden 2 ay önce Pana Film'in "Kurtlar Vadisi Darbe" ismini alması nedeniyle Necati Şaşmaz geçtiğimiz günlerde ifade vermişti. Şaşmaz'ın bu nedenle organizasyona çağrılmadığı iddia edildi.

 

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleşen 29 Ekim Cumhuriyet Resepsiyonu'na, siyaset, sanat ve iş dünyasından kamuoyu tarafından bilinen pek çok kişinin yanı sıra şehit yakınları ile gazi ve gazi yakınlarından oluşan kalabalık bir davetli grubu katıldı. Geceye katılanlarla özel olarak ilgilenen Erdoğan çifti, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Resepsiyonda dikkat çeken bir detay ise daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bütün organizasyonlara davet edilen Necati Şaşmaz, bu kez çağrılmadı. Son dönemlerde sahibi olduğu Pana Film'in "Kurtlar Vadisi Darbe" ismini 15 Temmuz darbe girişiminden 2 ay önce alması "Nereden biliyorlardı?" sorusunu akıllara getirmişti. Bunun yanında bir takım diyalogların ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın isminin yazılı olduğu mezar taşı sahneleri ile gündeme gelen dizi hakkında savcılık soruşturma başlatmıştı. Şaşmaz, geçtiğimiz günlerde olayla ilgili ifade verdi.