1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 'Erdoğan'ın 2 yıl ömrü kaldı'
'Erdoğan'ın 2 yıl ömrü kaldı'

'Erdoğan'ın 2 yıl ömrü kaldı'

İddialara cevap verdi...

A+A-

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Taraf'ın dün manşetten verdiği iddiayla ilgili net konuştu... 


Taraf gazetesinin, Gölge CIA olarak bilinen Stratfor'un 'Erdoğan'ın 2 yıl ömrü kaldı' iddiasını manşet yapınca Başbakan'dan cevap gecikmedi. Başbakan "Sağlığım yerinde. İyiyim" dedi. 

TARAF'IN MANŞETİ ERDOĞAN'A SORULDU 

Amerikalı bir özel araştırma kuruluşu olan Stratfor'un internete sızan Erdoğan'ın sağlığıyla ilgili raporu dün Taraf gazetesinde yayımlanmıştı. Rapor'da Başbakan'ı ameliyat eden cerrahların, Erdoğan'a 2 yıl ömür biçtiği ifade ediliyordu. TAKVİM gazetesi, bu söylentilerin üzerine konuyu AK Parti Grubu'na giderken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a sordu. 

Başbakan da "İyiyim, gayet iyiyim. Taraf Gazetesi tersini iddia ediyor ama öyle değil. Herhangi bir problem yok. Sağlığım yerinde. Ben iyiyim" karşılığını verdi. 

"SAĞLIĞIM GAYET İYİ" 

Başbakan Erdoğan, dün partisinin TBMM Grup Toplantısı'na girerken Emin Pazarcı'ya sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi. Erdoğan, "nasılsınız" sorusuna, "Gayet iyiyim. Taraf Gazetesi öyle demiyor, ama herhangi bir problem yok; sağlığım yerinde" cevabını verdi. 

Başbakan, çevresindekilerin "Taraf'ın ne yazdığı değil, sizin diyecekleriniz ve vereceğiniz bilgi önemli" demeleri üzerine de "Taraf tersini iddia ediyor, ama öyle değil, ben gayet iyiyim" diye konuştu.