1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Erdoğan'ın evinin önünde gözyaşlarını tutamadı!
Erdoğan'ın evinin önünde gözyaşlarını tutamadı!

Erdoğan'ın evinin önünde gözyaşlarını tutamadı!

Erdoğan'ın evinin önünde gözyaşlarını tutamadı!

A+A-

Demokrasi Nöbeti devam ediyor. Sanatçı Demet Akalın, Işın Karaca ve Özgün Kısıklı'da Erdoğan'ın evinin önünde sahneye çıkarak demokrasiye destek verdi. Demet Akalın konuşurken gözyaşlarına boğuldu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın evinin bulunduğu Üsküdar Kısıklı Caddesi'nde, vatandaşların FETÖ'nün darbe girişimine yönelik protestoları sürüyor.

 

Ünlü sanatçılar Demet Akalın, Işın Karaca ve Özgün Kısıklı'da Erdoğan'ın evinin önünde sahneye çıktı.

 

DEMET AKALIN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

 

Kısıklı'da sahnede vatandaşlara destek veren Demet Akalın, göz yaşlarını tutamadı. Akalın "Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Fakat ne mutlu ki bana bu milletin evladıyım. Ne mutlu ki bize çok kudretli, çok merhametli ve çok mert bir kumandanımız var. Allah ondan bin kere razı olsun." dedi.

 

IŞIN KARACA: BU ÜLKE ASLA BÖLÜNMEYECEK

 

Sanatçı Işın Karaca demokrasi nöbetinin sonuna kadar devam edeceğini belirterek, şunları söyledi: "Biz müzisyenler duygularımızı şarkı söyleyerek ifade ediyoruz. Ancak bunu konuşmak, anlatmak gerekiyor. Bu ülke asla bölünmeyecek. Darbelere sonuna kadar hayır. Şehitlerimizden bizleri korudukları için Allah her zaman razı olsun. Onlar bizim esas kahramanlarımız. İyi ki biz Türkiyeyiz. Demokrasi nöbetimiz hayırlı olsun."

 

ÖZGÜN: SÖZ KONUSU VATAN OLUNCA GERİSİ TEFERRUAT

 

Söz konusu vatan olunca gerisinin teferruat olduğunu dile getiren şarkıcı Özgün de, "15 Temmuz'da Türkiye büyük bir sınav verdi. Vermeye de devam ediyor. Korkunç olaylar oldu, sivil halk öldürüldü. Meclis bombalandı. Binlerce yaralı oldu ve yüzlerce şehit verdik." şeklinde konuştu.

 

TÜM TÜRKİYE'NİN BAŞI SAĞOLSUN

 

Darbe sırasında şehit olanlara Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır dileyen Özgün, "Tüm Türkiye'nin başı sağ olsun. Türkiye çok kara günler gördü. Fakat bu birlik ve beraberlikle bu kara günlerden çıkabildik. Bugünler de geçecek. Allah bir daha böyle kötü günleri vatanımıza, milletimize yaşatmasın." ifadelerini kullandı.