1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Erkan Zengin, Mehmet Ekici'yi yumrukladı!
Erkan Zengin, Mehmet Ekici'yi yumrukladı!

Erkan Zengin, Mehmet Ekici'yi yumrukladı!

Şok iddia…

A+A-

 Bu iddia ortalığı karıştıracak türden… Onur Kıvrak-Sportif Direktör Süleyman Hurma, Özer-Hurmacı-Medjani arasında yaşanan tatsızlıkları gölgede bırakacak bir gerilim yaşandığı ortaya çıktı.

Habertürk'te yer alan haberde, bordo-mavili takımın geçtiğimiz hafta 10 kişilik Osmanlı'ya 3-1 kaybettiği maçın ardından soyunma odasının bir anda karıştığı Erkan Zengin'in, Mehmet Ekici'yi yumrukladığı iddia edildi.

Yumruk olayının detayları

Trabzonspor, Osmanlı'ya 3-1 kaybedince Erkan Zengin, soyunma odasına söylenerek girdi. Buna sinirlenen Mehmet Ekici, Erkan'a, “Sen de her şeye konuşuyorsun" dedi. Erkan da bu söze şok bir karşılık verdi ve bir anda Mehmet Ekici'ye yumruk attı. Herkesin içinde yumruğu yiyen Mehmet Ekici neye uğradığını şaşırdı. Olayın şokuyla Mehmet Ekici tepkisiz kaldı, Erkan Zengin de soyunma odasının arka tarafına kaçtı. Erkan Zengin'in G.Saray maçının ardından soyunma odasında Marko Marin'i de fırçaladığı belirtildi.

Ekici, tesislere uğramıyor

Trabzon'da yaşanan bu büyük olayın ortaya çıkmasının ardından Mehmet Ekici'nin son 3 gündür idmanlara çıkmamasının nedeni de böylece belli oldu. Mehmet'in yumruk yediği için olayı onur meselesi haline getirdiği ve günlerdir gözüne uyku girmediği öğrenildi. Usta frikikçinin tesislere bile uğramadığı belirtildi. Öte yandan dün kulüpten yapılan açıklamada Mehmet Ekici'nin sakatlığı nedeniyle 3 hafta oynayamayacağının ifade edilmesi şaşkınlık yarattı.

Onur'dan Ekici'ye destek

Yaşanan bu tatsız olaydan birkaç gün sonra kaptan Onur Kıvrak'ın, Mehmet Ekici ile bir görüşme yaptığı ileri sürüldü. Onur'un Ekici'ye “Erkan Zengin sana yanlış yaptı" dediği öğrenildi. Öte yandan Osmanlıspor maçının ardından 6 gün geçmesine karşın Erkan Zengin'in, Mehmet Ekici'den özür dilemediği de belirtildi.