1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Ersun Yanal maç sonu neler söyledi?
Ersun Yanal maç sonu neler söyledi?

Ersun Yanal maç sonu neler söyledi?

Ersun Yanal maç sonu neler söyledi?

A+A-

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal grupta daha önce  Kızılcabölükspor ve Gümüşhanespor maçlarında puan kaybı yaşadıklarını dile  getirerek, "Bu sezon Trabzonspor için işler maalesef istediğimiz gibi gitmiyor.  Sıkıntılarımızın farkındayız, herkes farkında. Bir soğuk, bir sıcak... Bu seneki  ritim bu." diye konuştu.

 

Yanal, bir takımı kurmak ve bir yerlere getirmek için yoğun çaba  harcandığına işaret ederek, şunları kaydetti:

 

"Oyuncuları bir araya getirmek yetmiyor, takım olmanız gerekiyor. Biz  de bu sürecin içinde takım olma noktasında yoğun bir uğraş içindeyiz. Takım olma  ve takımı bir araya getirmek için harcanan zaman diliminde bu tür iniş çıkışlar  hepimizi oldukça geriyor ama bu bizi enerjimizden, yapacaklarımızdan  alıkoymamalı, koymayacak zaten. Takım içinde oldukça yoğun bir şekilde çalışmaya  devam edeceğiz."

 

Trabzonspor'un gruptan çıkma şansına ilişkin bir soru üzerine de  Yanal, "Bana göre Trabzonspor'un kurmak istediği takım için oluşturacağı  enerjiye, desteğe ihtiyaç var. Eksiklikler çok fazlasıyla ortaya çıktığı anda  bunun üzerine gitmek, mücadele etmek gerekiyor. Tabii ki tur şansı matematiksel  olduktan sonra vardır. Sonuna kadar devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.