1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Ersun Yanal peşin peşin söyledi: Zor geçecek!
Ersun Yanal peşin peşin söyledi: Zor geçecek!

Ersun Yanal peşin peşin söyledi: Zor geçecek!

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal, transfer etmek için belli bir seviyeye getirdikleri birkaç oyuncu bulunduğunu açıkladı, "Onların da katılımıyla çok daha farklı bir takım olacağımızı düşünüyorum" dedi.

A+A-

Bordo mavili kulübün Yönetim Kurulu üyesi Okan Alemdaroğlu ve Ersun Yanal, 2'nci yarı hazırlıkları için Antalya’nın Belek ilçesinde kamp çalışmalarını sürdüren Trabzonspor’un kampını takip eden basın mensuplarıyla sabah kahvaltısında buluştu. Ersun Yanal, takımının kamp yaptığı otelde gerçekleşen kahvaltıda açıklamalarda bulundu. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak sözlerine başlayan Ersun Yanal, şunları söyledi:

 

Kamp yeri olarak Antalya-Belek hemen hemen bütün takımlarımızın tercih ettiği bir yer. Trabzonspor olarak çok donanımlı ve futbol takımına hitap eden güzel bir tesiste çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 3 Ocak’ta başlayan kampımız Perşembe günü son bulacak ve ilk lig maçı için Bursa’ya hareket edeceğiz.

 

"İKİNCİ YARI ZOR GEÇECEK"

 

Oyuncularından Bero’nun başarılı bir operasyon geçirdiğini dile getiren Ersun Yanal, takımına yeni katılan oyuncular olduğunu hatırlatırken de şöyle konuştu:

 

Bu arada başka oyuncuların katılması yönünde başkanımızla birlikte yoğun bir çalışma yaptık. Tespit ettiğimiz, belli bir seviyeye getirdiğimiz birkaç oyuncu daha var. Onların da katılımıyla çok daha farklı bir takım olacağımızı düşünüyorum. Aramızdan ayrılan arkadaşlarımız oldu. Onlara da yeni takımlarında başarılar diliyorum. İkinci yarı gerek bizim, gerekse diğer takımlar için zor geçecek. Ülkemizde yaşanan çetin kış şartları bunun göstergesi. Lig ve Türkiye Kupasını düşündüğünüzde zor bir fikstüre giriyoruz. Trabzonspor bu süreçte gelişip, değişip, istediği, arzuladığı sonuçları alma yolunda mesaisini harcıyor.