1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Eşini bu hale getirdi!
Eşini bu hale getirdi!

Eşini bu hale getirdi!

Polis karakolunun önüne attı...

A+A-

Adana'da eşini arkadaşlarıyla birlikte sopalarla dövüp polis karakolunun önüne attı.

Adana'nın Ceyhan İlçesi'nde 27 yaşındaki C.Ç'yi, iddiaya göre eşi 35 yaşındaki H.Ç., arkadaşlarıyla birlikte sopalarla dövüp polis karakolunun önüne attı. 

İddiaya göre, İzmir'de yaşayan 3 çocuk annesi C.Ç., Adana'nın Ceyhan İlçesi'ndeki ailesine bayram ziyaretine geldi. Bayram sonu H.Ç., eşinin İzmir'e dönmek istememesi üzerine yanına arkadaşlarını alarak Ceyhan'a gelip kayınpederi A.D'nin evine geçti. Burada eşini İzmir'e dönmesi için ikna etmeye çalıştı. C.Ç., daha önce de kendini dövdüğünü ve uyuşturucu kullandığını ileri sürdüğü eşine İzmir'e dönmeyeceğini söyleyince, aralarında tartışma çıktı. H.Ç., beraberlerinde arkadaşlarıyla evde tek başına olan eşine sopalarla saldırdı. Öfkeli koca, aldığı sopa darbeleriyle kanlar içinde kalan C.Ç.'yi otomobille Şehit Reşat Coşkun Polis Karakolu'nun önüne atıp kaçtı. Polisler tarafından çağrılan ambulansla Ceyhan Devlet Hastanesi'ne götürülen genç kadın tedaviye alındı. 

Olayı duyarak hastaneye gelen baba A.D. ile anne G.D., eli yüzü kan içinde olan kızlarını görünce baygınlık geçirdi. Sağlık ekipleri, anne ve babaya da müdahale etti. 


UYUŞTURUCU KULLANIYOR 

Hayati tehlikesi bulunmayan genç kadın polise verdiği ilk ifadesinde, "Kocam uyuşturucu kullanıyor ve beni sürekli tehdit ederek dövdüğü için İzmir'de de polis karakoluna giderek şikayetçi oldum ama bir şey yapmadılar. Eve arkadaşlarıyla gelip beni ölümle tehdit ederek dövdüler" dedi. 

Polis, kaçan H.Ç. ve arkadaşlarını yakalamak için çalışma başlattı.