1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Eşinin Boğazını Keserek Öldürdü
Eşinin Boğazını Keserek Öldürdü

Eşinin Boğazını Keserek Öldürdü

3 Yaşındaki Oğlunun Önünde...

A+A-

Antalya'da 25 yaşındaki H B, 23 yaşındaki eşi S. B'yi 3 yaşındaki oğlunun gözleri önünde boğazını keserek öldürdü.
Antalya'da 25 yaşındaki Hasan Bakır, 23 yaşındaki eşi Sultan Bakır'ı otomobil içinde 3 yaşındaki oğlunun gözleri önünde boğazını keserek öldürdü. Eşinin cep telefonuna gelen bir mesaj yüzünden çıkan tartışmanın ardından cinayetin işlendiği söyleyerek polise teslim olan Hasan Bakır, "Namusumu temizledim" dedi. 

Olay bugün saat 16.30 sıralarında Muratpaşa İlçesi Konuksever Mahallesi 793 Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre Hasan Bakır, eşi ve 3 yaşındaki oğlu ile birlikte 07 GD 971 plakalı otomobiliyle gezmeye çıktı. Bu sırada Sultan Bakır'ın cep telefonuna bir mesaj geldi. Eşinin elindeki telefonu alan Hasan Bakır, başka bir erkekten geldiği iddia edilen mesajı okuduktan sonra deliye döndü. İçeriği telefon kapandığı için henüz belirlenemeyen mesaj yüzünden Sultan Bakır ile tartışmaya başlayan Hasan Bakır otomobilde bulunan bıçakla karısının boğazını kesti. 

Oğlunun gözleri önünde bıçaklanıp boğazı kesilen Sultan Bakır olay yerinde hayatını kaybetti. Arka koltukta bulunan eşinin cesedini battaniye örten Hasan Bakır oğlunu da alarak 2 sokak ileride bulunan Antalya Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'ne gitti. Şube önünde bekleyen iki gencin yanına giden Bakır, "Bana bir sigara verin. Karımı öldürdüm. Namusumu temizledim" dedi. Sigarayı aldıktan sonra içen Hasan Bakır, buradaki gençlere, "Ben polise teslim olacağım. Oğlum size emanet. Çocuğumu polislere vermeyin. Size bir telefon numarası vereyim o numarayı arayın ve aileme verin oğlumu" dedi. 

Gençler kendisine inanılmayınca iki genci ve oğlunu yanına alan Hasan Bakır, eşinin cesedinin bulunduğu otomobilin yanına kadar götürüp gösterdikten sonra çocuğunu onlara bırakıp Çocuk Şube Müdürlüğü'ne giderek teslim oldu. Burada da sürekli namusunu temizlediğini söyleyen Hasan Bakır'ın emanet bıraktığı kişiler oğlunu polise getirip verdi. 

Polis cinayetle ilgili soruşturma başlatırken Sultan Bakır'ın cesedinin bulunduğu otomobilin yanına sağlık görevlileri çağrıldı. 112 Acil Yardım ekipleri yaptıkları muayenede Sultan Bakır'ın öldüğünü belirledi. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ve Cinayet Büro Amirliği ekipleri araç ve ceset üzerinde inceleme yaptı. 

Sağlık kontrolünden geçirilen Hasan Bakır, Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'ne götürüldü.