1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Esrarengiz telefonla gelen aile faciası!
Esrarengiz telefonla gelen aile faciası!

Esrarengiz telefonla gelen aile faciası!

’O KADIN BULUNSUN’

A+A-

İZMİR’de kimliği belirsiz bir kadının, cep telefonundan aradığı 29 yaşındaki Göksel Çetin’e, eşi 41 yaşındaki Sevgül Çetin’den olan 7 yaşındaki oğlunun, kendi babasıyla gizli ilişkisinden olduğunu söylemesi, faciaya neden oldu. Eşinin tüm ikna çabalarına ve DNA testi önerisine rağmen inandıramadığı Göksel Çetin, kendisini boş arsadaki 30 metrelik su kuyusuna atarak canına kıydı. Şok haberle yıkılan Sevgül Çetin, mutluluğu bulduğu kocasını telefonuyla ölüme götüren kadının bulunmasını istedi. Göksel Çetin’in annesi Şadan Çetin ise, olayın cinayet olabileceği ihtimaline karşı da araştırma yapılmasını istedi.Nakliye firmasında çalışan Göksel Çetin’in hayatı, 11 yıl önce ilk eşinden boşanan Sevgül Çetin’in, yanlarındaki eve taşınmasıyla değişti. Aralarında başlayan arkadaşlık kısa sürede aşka dönüşünce ikili birlikte yaşamaya başladı. İlk evliliğinden iki çocuğu bulunan Sevgül Çetin, nikahsız yaşamaya başladığı Göksel Çetin’le ilişkisinden de 2004 yılında bir erkek bebek dünyaya getirdi. Göksel Çetin, Sevgül Çetin’le 2007 yılında çocukları üç yaşındayken nikah yaparak birlikteliklerini de resmileştirdi.


ARİFE GÜNÜ GELEN ŞOK TELEFON


Yaklaşık 3 ay önce, bir borcu ödeyemediği için girdiği cezaevinden 2 bin TL kefaletle tahliye olan Göksel Çetin, geçen arife günü kimliği belirsiz bir kadından gelen telefonla şoke oldu. Telefondaki esrarengiz kadın, Göksel Çetin’e, 7 yıldır büyük bir sevgiyle büyüttüğü oğlunun kendisinden olmadığını, babasıyla eşinin yasak aşkından dünyaya geldiğini ileri sürdü. Aldığı şok telefon sonrasında yıkılan Göksel Çetin, bu konuşmadan bahsetmeden eşine, ilk önce oğlunun kendisine benzeyip benzemediğini, ardından da hastaneye gidip kontrolden geçeceğini ve oğlu için DNA testi yaptıracağını söyledi. Eşinin ısrarlı soruları karşısında kendisine gelen telefonu anlatan Göksel Çetin, söylenenlerin doğru olup olmadığıını sordu.


İKNA OLMADI, KARANLIKTA KAYBOLDU


Duydukları karşısında şaşkına dönen Sevgül Çetin’in, böyle bir olayın yaşanmadığını ve hastaneye gidip DNA testi yaptırabileceklerini söylemesine rağmen ikna olmayan ve psikolojik bunalıma giren Göksel Çetin, geçen pazartesi günü motosikletine binerek hızla evden uzaklaştı.


Sevgül Çetin’in yaşananları anlattığı yakınları, tüm ilçede Göksel Çetin’i aramaya başladı. Bu sırada amca Gürcan Çetin, yeğenini bulup otomobilde konuştu. Amca Gürcan Çetin’in konuşmalarıyla da ikna olmayan Göksel Çetin, hızla otomobilden inip, kendisini öldürmek istediğini söyleyerek koşmaya başladı ve karanlıkta gözden kayboldu.


KUYUDA CESEDİ BULUNDU


Yakınlarının günün ilk saatlerine kadar sürdürdüğü aramalara rağmen bulunamayan Göksel Çetin’in, Menderes’in Ovacık mevkisindeki boş arsadaki kuyuda olabileceği ihtimaline karşı polisten yardım istendi. Polisin haber verdiği itfaiye ekipleri, içerisinde su bulunan yaklaşık 30 metre derinliğindeki kuyuya indiklerinde Göksel Çetin’in cesediyle karşılaştı. Kuyudan çıkartılan ve düşme sırasında vücudunun çeşitli yerlerinden de yaralandığı belirlenen Göksel Çetin, İzmir Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsinin ardından Menderes İlçesi’nde toprağa verildi.


’O KADIN BULUNSUN’


Kendisine iftira atıldığını, bunun eşini ölüme kadar götürmesine dayanamadığını söyleyen Sevgül Çetin şunları anlattı:


"Mutluluğu ikinci evliliğimde yakalamıştım, 11 yıldır büyük bir aşkla, aradaki yaş farkına rağmen birbirimizi sevdik. Ne olduysa arife günü gelen telefondan sonra oldu. O kadın kocamı zehirledi ve onun ölümüne neden oldu. Telefon kayıtlarından kim olduğunun bulunmasını ve olayın açıklığa kavuşturulmasını istiyorum. Yaşananlar hem bana, hem de eşimin ailesine haraket."


Göksel Çetin’in annesi Şadan Çetin ise, oğlunun cinayete kurban gitmiş olabileceğini, bu yönde de araştırma başlatılmasını istediğini söyledi.


Polisin olayla ilgili soruşturmasının devam ettiği bildirildi.