1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Evden Kaçan Kızın Başına Gelmeyen Kalmadı!
Evden Kaçan Kızın  Başına Gelmeyen Kalmadı!

Evden Kaçan Kızın Başına Gelmeyen Kalmadı!

Sığındığı iki adam ona defalarca tecavüz etti...

A+A-

Ankara'da evden kaçan lise öğrencisi 16 yaşındaki S.G.'ye defalarca tecavüz ettiği öne sürülen iki zanlı polis tarafından gözaltına alındı.

 


Ankara'nın Altındağ İlçesi'nde ailesiyle tartışan S.G., evi terk etti. Daha önce tanıştığı M. T. ve M. Y. ile buluşan S.G. bu adamların kurduğu tuzağa kendi ayağı ile geldi.

 

Şüpheliler S.G.'yi alarak randevuevi olarak kullanılan bir eve götürdü. Burada S.G.'ye hediyeler alan iki arkadaş, daha sonra taciz etmeye başladı.

 

M. T., bir akşam S.G.'nin odasına girerek birlikte olmak istediğini söyledi. S.G. bunu kabul etmemesine rağmen M.T., S.G. ile zorla ilişkiye girdi. S.G.'ye defalarca tecavüz eden Mehmet T., ayrıca S.G. ile ters ilişkiye de girdi. Buarada M. T.'den sonra arkadaşı M. Y. de S.G.'ye defalarca tecavüz etti. İki arkadaşın tecavüzüne uğrayan S.G., tutulduğu evden kaçarak ailesine döndü.

 

AİLESİNE HERŞEYİ ANLATTI

Evine dönen S.G., başından geçenleri ailesine anlattı. Bunun üzerine aile polise giderek şikayette bulundu. Hastanede kontrolden geçirilen S.G.'nin defalarca tecavüze uğradığı ve ters ilişkiye de maruz kaldığı ortaya çıktı. S.G.'nin ifadesi doğrultusunda harekete geçen polis ekipleri, M.T. ile M. Y.'yi gözaltına aldı.

 

"BAKİREYİM' DEDİM, YALVARDIM DİNLEMEDİLER"

Çocuk psikoloğu gözetiminde polise ifade veren S.G., iki şüpheli ile daha önce tanıştığını belirterek, şunları anlattı:

 

"Evden ayrılmıştım, kalacak yerim yoktu. Onlar 'bizde kalabilirsin' dedi. İlk günlerde bana çok iyi davrandılar. Sonra birgün Mehmet odama girerek benimle birlikte olmak istedi. 'Bakireyim' dedim ve yalvardım. Ama dinlemedi. Zorla birlikte oldu. Benimle ters ilişkiye de girdi. O odadan çıktıktan sonra arkadaşı da gelip bana tecavüz etti. Bayılmıştım, kendime geldiğimde evden kaçtım. İkisinden de şikayetçiyim."

 

Gözaltına alınan şahıslar ise ifadelerinde S.G. ile kendi isteğiyle birlikte olduklarını öne sürdü.