1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Evi Terk Edince Olan Oldu!
Evi Terk Edince Olan Oldu!

Evi Terk Edince Olan Oldu!

'Namusumu temizledim'

A+A-

 Gaziantep'te 30 yaşındaki E.D. evini terk ederek bir otobüs firmasında hostes olarak çalışmaya başlayan eşi 29 yaşındaki S.D.'yi bıçaklayarak ağır yaralandı. İddiaya göre, 2 kız çocuğu annesi S.D. yaklaşık 3 ay önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşi E.D. ile kavga ederek Aksaray'da oturdukları evini terk etti. Genç kadın iki çocuğu ile yakını aracılığıyla Gaziantep'e yerleşti ve bir otobüs firmasında da hostes olarak işe başladı. E.D., 3 ay her yerde aradığı eşinin Gaziantep'e gelerek bir otobüs firmasında hostes olarak çalıştığını öğrendi. 


E.D., Gaziantep'e gelip otobüs firmasından eşini sordu. Eşinin bugün sabah saatlerinde Antalya'dan seferden geleceği bilgisini alan E.D., Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde yolcu indirme - bindirme peronunda oturarak beklemeye başladı. Bir süre sonra otobüsle gelen S.D. ile konuşmaya başlayan E.D. eşini eve dönmeye ikna etmek istedi. Çift otobüsün arka tarafına geçerek bir süre konuştu, ancak tüm ısrarlara rağmen S.D. eve dönmeyi kabul etmeyince, E.D. herkesin gözü önünde üzerinde taşıdığı bıçakla yaraladı. 


Karnından, sırtından ve kollarından aldığı bıçak darbeleri ile kanlar içerisinde yere yığılan S.D., Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi'nde ameliyata alındı. Müdahale sonrası Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi'nde kontrol altına alınan genç kadının hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi. 


Olaydan sonra gözaltına alınan şüpheli eş ise, "Namusumu temizledim. Pişman değilim" dedi. E.D., ifadesinin ardından sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklan tutuklandı.