1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ey Türk futbolunun ruhu!
Ey Türk futbolunun ruhu!

Ey Türk futbolunun ruhu!

Erman Toroğlu canlı yayında şaşırttı...

A+A-

Futbol yorumcusu Erman Toroğlu dün akşam Kanaltürk ekranlarından yayınlanan Telegol programında yaptıkları ile izleyicileri şaşırttı.


rman Toroğlu kafasına örttüğü kırmızı desenli şalla 'ruh' çağırdı ve şike operasyonu ile Türk futbolunun geleceğine baktı.


Stüdyo önceden hazırlanmıştı!

Erman Toroğlu şalın altından konuştuğu sırada her taraftan dumanlar yükseliyordu. Programdaki bu görüntüler twitter'da tepkilere neden oldu.

İşte bazı spor medyası yönetici ve yorumcularının konuya ilişkin yorumları:

İbrahim Seten: Erman abi ne içtiyse aynısından futbol alemine dağıtalım ki bu öfke bitsin..

Serdar Ali Çelikler: Erman Toroglu ne ictiyse ben de ondan istiyorum... Bu yasta bu nedir abi? Akin İpek; Tekin İpek; Fatih Karaca Kanaltürk markasi??? Vah vah!

Ersin Düzen: Erman hoca'da büyük sıkıntı var! 

 

ÜNLÜLER DE ŞOK OLDU!

Erman Toroğlu'nun canlı yayında ruh çağırması ünlüleri de şaşırttı. Ünlüler, Twitter hesaplarından konuyla ilgili ilginç yorumlarda bulundu.

İşte ünlülerin Toroğlu tweetleri:

Ata Demirer: Allahım bu ne;))))))) Telegol.....krizdeyim suan!!!! Arkadaslar su an tarihe tanıklık ediyoruz! Böyle bisey yok !!!!

Erol Köse: Herkes şikeden paket,Erman buyuculukten tutuklanicak bu kafayla,ramazanda ne iciyosa yaramamis :))) Erman Toroğlu ve Serhat Ulueren'i almak üzere Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi'nden bir ambulans az önce yola çıktı!

Büyücü Erman Torogluna son yaptiklarindan sonra sihirli annem dizisinden teklif gelmesi bekleniyor. Erman Toroğlu Şov Oha kabzimal oha cengelkoy hiyari oha. KabzıMAL olmak mal bi durum zaar.

Ceyhun Yılmaz: Erman Hoca'ya ne olmuş?