1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. Eyof 2011 Trabzon İncelemeleri Devam Ediyor
Eyof 2011 Trabzon İncelemeleri Devam Ediyor

Eyof 2011 Trabzon İncelemeleri Devam Ediyor

Avrupa Olimpiyat Komiteleri Birliği (EOC) EYOF 2011 Trabzon Koordinasyon üyelerinin de hazır bulunduğu ve 49 ülkenin delegesi, Trabzon' un Vakfıkebir ilçesi Kapalı Spor Salonun' da incelemelerde bulundu.

A+A-

Arne Elovsson Avrupa Hentbol Federasyonu Teknik Delegesi Sweden, Türkiye Hentbol Federasyonu Teknik Delegesi, İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Kenan Sivrikaya, başkanlığında olimpiyatlara katılacak olan 49 ülkenin delesi tarafından Vakfıkebir Kapalı Spor Salonunda incelemeler yapıldı. 150 kişinin katıldığı heyet, 23 – 30 Temmuz 2011 tarihleri arasında Bayanlar Hentbol Turnuvası müsabakaları öncesinde Vakfıkebir' de son denetim ve incelemelerini yapıyor.

Arne Elovsson Avrupa Hentbol Federasyonu Teknik Delegesi Sweden, Türkiye Hentbol Federasyonu Teknik Delegesi, İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Kenan Sivrikaya, yaptıkları açıklamada Bayanlar Hentbol müsabakaları Vakfıkebir ilçesinde, Erkekler Hentbol müsabakaları ise Çarşıbaşı ilçesinde yapılacağını söyledi.

Salonlarla ilgili en son eksiklerimizi Avrupa'dan katılımcı ülkelerin girişi ile birlikte test ettik. Yapılaması gereken işlemleri bir daha gözden geçirdik. Müsabakaların oynanması açısından şuan herhangi bir sıkıntının olmadığını be bütün amacımız ülkemizi daha iyi şeyleri hak ettiğini söyledi.

Ülkemizde yapılan bu müsabakalar neticesinde hem tanıdım, hem de sahip olduğumuz imkânlar acısından faydalı olduğunu ifade ederek, turnuva müsabakaları sırasında en iyi şeyler olacağını söyledi. Şuan yürüyen sistemde merkezde yaptığımız toplantılarda, diğer spor salonlarında ve tesislerde dâhil herhangi bir sıkıntının bulunmadığını ifade eden Arne Elovsson Avrupa Hentbol Federasyonu Teknik Delegesi Sweden, Türkiye Hentbol Federasyonu Teknik Delegesi, İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Kenan Sivrikaya, başkanlığındaki 49 ülkeden 150 kişilik heyet, Çarşıbaşı ilçe Kapalı Spor Salonunda inceleme yapmak üzere Vakfıkebir' den ayrıldı.