1. HABERLER

  2. KARADENİZ HABERLERİ

  3. EYOF'ta günün programı şöyle!
EYOF'ta günün programı şöyle!

EYOF'ta günün programı şöyle!

Vatandaşa 1 TL müjdesi...

A+A-

EYOF 2011 Trabzon tüm heyecanıyla devam ediyor.


Çekişmeli müsabakaların yapıldığı EYOF 2011’de bugünün(Perşembe) programı ise şöyle;

YÜZME

28 TEMMUZ PERŞEMBE

Saat

09:00-12:00

17:00- 19:00

 

Elemeler 50 m. Serbest K

Finaller 50 m. Serbest K

 

Elemeler 1500 m. Serbest E

Finaller 1500 m. Serbest E

 

Elemeler 400 m. Ferdi Karışık K

Finaller 400 m. Ferdi Karışık K

 

Elemeler 200 m. Kelebek E

Finaller 200 m. Kelebek E

 

Elemeler 100 m. Sırtüstü K

Finaller 100 m. Sırtüstü K

 

Elemeler 100 m. Kurbağalama E

Finaller 100 m. Kurbağalama E

 

Elemeler 200 m. Serbest K

Finaller 200 m. Serbest K

 

Elemeler 50 m. Serbest E

Finaller 50 m. Serbest E

 

 

VOLEYBOL

28 TEMMUZ PERŞEMBE

 

Saat

Araklı Spor Salonu(Erkekler)

 Arsin Spor Salonu(Bayanlar)

11:00

3. Grup A –4. Grup B

3. Grup A –4. Grup B

13:00

4. Grup A – 3. Grup B

4. Grup A – 3. Grup B

16:00

2. Grup A – 1. Grup B

2. Grup A – 1. Grup B

18:00

1. Grup A – 2. Grup B

1. Grup A – 2. Grup B

 

HENTBOL

28 TEMMUZ PERŞEMBE

 

Saat

Çarşıbaşı Spor Salonu(Erkekler)      

Vakfıkebir Spor Salonu (Bayanlar)

11:00

1. Grup A - 2. Grup B

1. Grup A - 2. Grup B

13:30

2. Grup A - 1. Grup B

2. Grup A - 1. Grup B

16:00

3. Grup A - 4. Grup B

3. Grup A - 4. Grup B

18:30

4. Grup A - 3. Grup B

4. Grup A - 3. Grup B

 

 

 

ATLETİZM

28 TEMMUZ PERŞEMBE

Söğütlü Atletizm Stadyumu

 

Saat

Koşu Müsabakaları                  

Saha Müsabakaları

10.00

 

Cirit Atma I Erkekler

 Uzun Atlama I Kızlar

12.00

 

Cirit Atma II Erkekler

Uzun Atlama II Kızlar

14:00

 

Çekiç Atma Final Erkekler

14:30

 

Yüksek Atlama Final Erkekler

14:55

 

Gülle Atma Final Kızlar

15:00

400 m. Engelli Final Erkekler

 

15:10

 

Üç Adım Atlama Final Erkekler

15:20

400 m. Engelli Final Kızlar

 

15:35

200 m. Yarı Final Kızlar

 

15:50

200 m. Yarı Final Erkekler

 

16:00

 

Çekiç Atma Final Kızlar

16:05  

 

Gülle Atma Final Erkekler

16:25

110 m. Engelli Final Erkekler

 

16:45

100 m. Engelli Final Kızlar

 

17:10

4x100 m. Bayrak Yarışı Erkekler Eleme

 

17:30

4x100 m. Bayrak Yarışı Kızlar Eleme

 

 

Cimnastik

28 TEMMUZ PERŞEMBE

Saat

12:00-15:00 Erkekler Artistik Cimnastik Y II ve Ödül töreni

17:00-19:30 Bayanlar Artistik Cimnastik Y II ve Ödül töreni

 

JUDO

28 TEMMUZ PERŞEMBE

 

Saat

Of Spor Salonu

13:00-16:45

Ön elemeler: -63, -70 kg. Bayanlar ve -73, -81 kg. Erkekler

17:00-18:30

Finaller: -63, -70 kg. Bayanlar ve -73, -81 kg. Erkekler

 

BASKETBOL

28 TEMMUZ PERŞEMBE

 

Saat

Hayri Gür Spor Salonu (Erkekler)     

19 Mayıs Spor Salonu (Bayanlar)

12:00

3. Grup A – 4. Grup B

3. Grup A –4. Grup B

14:15

3. Grup B – 4. Grup A

3. Grup B – 4. Grup A

16:15

1. Grup B – 2. Grup A

1. Grup B – 2. Grup A

18:30

1. Grup A – 2. Grup B

1. Grup A – 2. Grup B

 

BİSİKLET

Yeni Sahil Yolu- Tanjant Yolu

28 TEMMUZ PERŞEMBE

Saat

 

13:00

Yol Yarışı 70,8 km. (11,8 km. x 6 tur)

TENİS

28 TEMMUZ PERŞEMBE

Beşirli Tenis Kompleksi

Saat.. 10:00-18:00 Çeyrek Finaller ve Yarı Finaller