1. HABERLER

  2. SPOR

  3. F.Bahçe'nin eski yıldızına hapis şoku!
F.Bahçe'nin eski yıldızına hapis şoku!

F.Bahçe'nin eski yıldızına hapis şoku!

İşte detaylar…

A+A-

 Bir dönem F.Bahçe'de de top koşturan ve penaltı atışı öncesi santra noktasında açtığı çukurlarla ünlenen yıldız oyuncunun ülkesinde başı dertte…

Futbolu bırakan ve yaşantısına ülkesi Brezilya’da devam eden Fabio Bilica, eski eşine olan nafaka ödemesinde geç kaldığı için uyarı almıştı. Bilica’nın nafaka ödemesinde ikinci kez sorun yaşandı ve eski futbolcu Guarabira’daki bir yardım kampanyasında tutuklandı.

Bilica’nın menajeri “Daha önce mahkemeden uyarı aldık. Biz gerekli ödemeleri yaptık. Ceza almamamız gerekiyordu. Avukatları bekliyoruz. Ödemeleri yaptığına dair belgeleri getirecekler. Şu an bekleme sürecindeyiz.” dedi.

8 çocuğu bulunan Bilica’nın eski eşine ödemesi gereken nafakada yaşanan herhangi bir sıkıntı da 4 ay hapis cezasına mahkum edileceği mahkeme tarafından bildirilmişti.

Brezilyalı’nın avukatları karakola giderek, ödeme yapıldığına dair belgeleri getirdiler. Bilica, ödeme yaptığını kanıtlandıktan sonra serbest bırakıldı. Fenerbahçe’nin eski futbolcusu, nafakada bir sorun yaşadığı takdirde 4 aylık hapis cezasına çarptırılacak.