1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fatih Altaylı'dan bomba açıklamalar
Fatih Altaylı'dan bomba açıklamalar

Fatih Altaylı'dan bomba açıklamalar

Fatih Altaylı'dan bomba açıklamalar

A+A-

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programında spor gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Altaylı, gazetecilere saldıran Başakşehirli futbolcular için "Takımdan, milli takımdan her yerden atmak lazım. Bunlar adam değil" yorumunu yaptı.

 

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, spor gündemini yorumladı.

 

"EMRE SEN ARTIK ESKİ KAŞARSIN. NE İŞİN VAR ORADA?"

 

Altaylı, Medipol Başakşehirli futbolcuların gazetecilere saldırıp darp etmesiyle ilgili de çok sert konuştu:

 

"Ben Emre Belözoğlu'nu sahada berbat, saha dışında ise dünya tatlısı olarak bilirim. Ama yavaş yavaş saha içi karakteri saha dışına da yansımaya başlamış. Bir yerde 45 dakika boyunca bana küfür ettiler ben dönüp bakmadım bile hatırlarsan. Bizim pozisyonumuzda olduğun zaman herkes seni sevmeyebilir. Yaptığın işle beraber ün, şöhret gibi şeyler kazanıyorsan bunları makul karşılayacaksın. Dön git kardeşim. Sen artık genç değilsin, ne tellere tırmanıyorsun? Emre kardeşim dünkü çocuk olsan anlayacağım. Artık eski kaşarsın. 35 yaşına geldin, 20 senedir bu işlerin içindesin.

 

"BUNLARI HER YERDEN ATMAK LAZIM, BUNLAR ADAM DEĞİL"

 

Volkan Babacan'ın yaptığı centilmenlik dışı, milli takımdan da gitmesi lazım. Gazeteciye saldır, görüntü aldı diye. Muhabirlerde kabahat. Onlar hep beraber bunları niye dövmemişler onlara kızıyorum. Şunların ağzını burnunu kırmaları lazımdı. Kardeşim siz dayı mısınız, it misiniz? Futbolcu musunuz, serseri misiniz? Ayıptır ya! Adam işini yapıyor orada sen kimsin? Ama bunlara öyle yüz veriliyor ki. Görgü, bilgi, kültür, seviye sıfır. Alkış bol, para bol. Ondan sonra da bunlar kendilerini bir halt zannediyorlar. Futbolu bıraktığınız gün bir halt olmadığınız ortaya çıkıyor. Bir tane televizyonda yorumculuk, gazetede yazı yazmak için yalakalık yapıyorlar. Kimsiniz ulan siz! Daha önce de Volkan Demirel demişti 'seni yatağından aldırırım' diye. Hadi gel beni aldır ya yatağımdan... Bunları her yerden atmak lazım ya bunlar adam değil. Barda, trafikte kavga ederler anlarım ama maç çıkışı gazeteciye saldırmayı anlayamam. Bu adam sizi pohpohlamaktan başka size ne yaptı? Taraftar sahaya inip sizin kafanızı kırsa az be."