1. HABERLER

  2. SPOR

  3. FB'nin puan kaybedeceğini düşünüyoruz!
FB'nin puan kaybedeceğini düşünüyoruz!

FB'nin puan kaybedeceğini düşünüyoruz!

Burak ve Selçuk konuştu;

A+A-

Selçuk;Hayat beklemekle sürüyor güzel ama sıkıntılı şuan önümüzde rakibimiz var ve onun puan kaybetmesini bekliyeceğiz.

Burak;Maçlarda sürekli aklımız rakibimizin maçlarında ve bu bizi geriyor.

Fenerbahçe'nin bir şekilde puan kaybedeceğini düşünüyoruz özellikle Karabükspor'dan bu hafta güzel bir galibiyet bekliyoruz.

Biz son maça kadar her maçımızı kazanıp bekliyeceğiz.Ama sezon sonu 2 takımda puan kaybetmezse gerçekden çok üzüleceğiz.

Burak daha önceden neden böyle çıkış yapamadın oynadığın takımlarda ?

Trabzonspor'da olmadığımdan olsa gerek ama gerçekden Şenol hoca bana hep güvendi buda bana güç verdi ama bugünlerin geç gelmesinin tek sebebi Trabzonspor'a geç gelmemdi.

Sakatlıklara Rağmen Yılmadan Oynadın Bunu Nasıl Başardın ?

Takımda belli bir hava yakalamıştık bırakmak istemedim kafamda kırılsa o sahada olup golümü atmak istedim ve öylede yaptım.

Aynı Evde Yaşıyorsunuz Nasıl Geçiniyorsunuz ?

Valla aramız çok iyi evde iyi geçiniyoruz eski takımımızda da aynıydı bu durum.Evde görev bölümü ypıyoruz genelde dışardan yiyoruz ama o olmasada Selçuk güzel yemek yapar bizi aç bırakmaz.Evde aramızda pek tartışmıyoruz ama son sözü evde Selçuk söyler ve kavga öyle biter.

Selçuk Trabzonspor'da Kalması İçin Burak Ne Yapıyor ?

Selçuk benim kardeşim o yüzden onun menfaatlerini düşünürüm nerede mutlu olacaksa nerede zirveye ulaşacaksa bende onu desteklerim.


Selçuk Hangi Ülkede Oynamak İster ?

Benim hedefim genelde sizinde bildiğiniz gibi ispanyada oynamak ama şuan çok zor bir dönem geçiriyoruz ve aklımda sadece şampiyonluk var başka birşey düşünemiyorum.

Burak Sürekli Kendini Attığın Söyleniyor Ne Düşünüyorsun Bu Konu Hakkında ?

Valla yazılanlar gerçekden ayıp bana yapılan hareketlere bir baksınlar ondan sonra ellerini vicdanlarına koyup öyle konuşsunlar.Önceden yaptıklarım geride kaldı artık durum daha farklı

Selçuk Colman İçin Ne Düşünüyor ?

Ben basında çıkanlara destek vermiyorum Colman defansa bu sezon daha çok yardım ettiği için skora futbolu yansımıyor fakat bana desteği oldukça fazla.

Gece Hayatınız Nasıl ?

Valla Selçukla İstanbulda izin günümüzde bile gel Selçuk çıkalım biraz gezelim dediğimde dur biraz daha evde oturalım diyordu.Selçuk için ve benim için o yüzden Trabzon bulunmaz bir şehir.

Burak Ailenden Destek Görüyormusun ?

Ailem çok zor durumlarımda bile yanımda idiler.Maç esnasında golü attıkdan sonra o an olan bir tepkiydi kameralara Anne diye bağırmam.O yüzden o golü ona armağan ediyorum çünkü o herşeyin en iyisine layık.


Selçuk ve Burak Unutamadığınız Bir Maç Varmı ?

Selçuk; Unutamadığımız maç Eskişehir maçı o maçı almalıydık ama alamadık.O maçı kazansak gerçekden güzel olacaktı iyide mücadele ettik ama kazanamadık.

Burak; benim unutamadığım maç Ankaragücüve Antalya maçı o maçları alsaydık zaten bugün bunları konuşuyor olmazdık.


Trabzon Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Trabzon şehri futbolla yatıp futbola kalkan bir şehir ve çok güzel insanlardan oluşuyor herşeyiyle inanmış insanlarla dolu bence Trabzon şehri herşeyin en güzeline layık.

Egemen Hakkında Ne Söyliyeceksiniz ?

Egemen abi bizim kaptanımız hemde sahada gözü kara futboluyla mücadelesiyle bize çok şeyler katmış bir insan ama onunda hayatına sayğı duymak gerekir onun aldığı tüm kararın arkasındayız ve bunada saygı duymak zorundayız.


Son 3 Hafta Trabzon Şampiyon Olabilecekmi ?

Bence biz şampiyon olacağız Trabzonspor 82vpuanla şampiyon olacak Fenerbahçe ise 80 puanda kalacak diye düşünüyoruz.

Ben basında çıkanlara destek vermiyorum Colman defansa bu sezon daha çok yardım ettiği için skora futbolu yansımıyor fakat bana desteği oldukça fazla.