1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Feci ölüm!
Feci ölüm!

Feci ölüm!

Yaşamını yitirdi...

A+A-

DENİZLİ’de, 62 yaşındaki Mehmet Özdemir’in el frenini çekmeden indiği otobüsü yokuşta aniden hareket etti. Durdurmak için önüne geçtiği otobüs ile beton elektrik direği arasına sıkışan Özdemir, yaşamını yitirdi.


Servisçilik yapan emekli işçi Mehmet Özdemir, bugün saat 11.00 sıralarında işe gitmek üzere Pelitlibağ Mahallesi, Ayşe Konakçı Caddesi’nde, park halindeki 20 S 0677 plakalı otobüsünün yanına geldi. Evli, üç çocuk babası Özdemir, el frenini indirip, otobüsü çalıştırdı. Özdemir, daha sonra fren sistemindeki havayı almak için otobüsten indi. Özdemir’in el frenini tekrar çekmeyi unuttuğu otobüs, hafif eğimli yolda, aniden hareket etti. Yaklaşık 8 metre şoförsüz olarak giden otobüsü durdurmak için önüne geçen Mehmet Özdemir, araç ile yol kenarındaki beton elektrik direği arasına sıkışıp, olay yerinde can verdi. Çevredekilerin haber vermesi üzirine gelen polis ekiplerinin incelemesinin ardından Özdemir’in cesedi otopsi için Pamukkale Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.


Olayla ilgili soruşturma sürerken, polis, Özdemir’in otobüsü durdurmak isterken arkasındaki direği fark etmemiş olabileceği ya da güç almak için yaslanmış olabileceği ihtimalleri üzerinde durulduğunu bildirdi.