1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Fener'e Cimbom Tarifesi!
Fener'e Cimbom Tarifesi!

Fener'e Cimbom Tarifesi!

Trabzonspor ve Fener için geri sayım başladı...

A+A-

Geçtiğimiz çarşamba günü Galatasaray karşısında nefis bir oyun sergileyen ve hatta galibiyeti kaçıran taraf olarak ön plana çıkan Trabzonspor'un teknik direktörü Şenol Güneş, oyuncularına ve Avni Aker'i dolduracak olan taraftarlara sağduyumesajı gönderdi.

 


"FENERBAHÇE'Yİ YENECEK GÜCÜMÜZ VAR"

Öğrencilerine normal bir maç oynuyormuş havasında olmaları gerektiği yönünde vurgu yapan Güneş "Fenerbahçe'yi yenebilecek gücümüz var. Bumaçı kafanızda büyüterek işin içinden çıkılmaz hale getirmeyin. Kaldı ki Galatasaray'a oynadığınız futbol bize büyük umut verdi. Rakiple son dönemde yaşanan gerginliği bir yana bırakın, kazanmak için sahada olun ve gerekeni yapın" diye konuştu.

 

Tribünleri dolduracak taraftarlara da ayrı bir parantez açan Güneş, şöyle devam etti:

 

Sahada futbolcuların sakin olmaları kadar, taraftarımızın da tribünde sağduyulu olmaları önemli. Kesinlike bizi zorda bırakacak eylemler içine girmemeliler. Tabii ki yanlış olduğuna inandıkları bazı şeyleri protesto etmeleri hakları. Ancak en ufak bir gerginlik bize olumsuz yansıyacaktır. Bunun örneklerini daha önce de yaşadık. Gerginlik bize yaramıyor. Bunun için hemsaha içinin hem saha dışının sakin olması işimize gelir.