1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. FERAH DİZAYN’IN YAPTIKLARI
FERAH DİZAYN’IN YAPTIKLARI

FERAH DİZAYN’IN YAPTIKLARI

Banyolarınızda değişik ve ferah bir ortam mı yaratmak istiyorsunuz? Nasıl dekorasyon yapacağınıza karar veremediniz mi? Ferah Dizayn, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimleri ile banyo dekorasyonlarınızı özenle yerine getirmektedir.

A+A-

Banyolarınızda değişik ve ferah bir ortam mı yaratmak istiyorsunuz? Nasıl dekorasyon yapacağınıza karar veremediniz mi? Ferah Dizayn, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimleri ile banyo dekorasyonlarınızı özenle yerine getirmektedir. Duşakabin sistemleri, çeşitli banyo armatürleri ve daha pek çok konuda hizmet vermekte olan firma, kalitesi ve profesyonelliği ile göz doldurmaktadır. Firmanın bu güne kadar gerçekleştirmiş olduğu çok sayıda başarılı projesi, kendisini seçmeniz için yeterlidir. Pek çok ünlü sanatçının banyosundan otel zincirlerine, ünlü müteahhitlerin evlerinden ünlü markaların banyolarına kadar pek çok imzası ve referansı bulunmaktadır.

Ferah Dizayn Hizmetleri;

Firma, ‘tercih sizden hizmet bizden’ ilkesi ile yola çıkarak, sadece duşakabin sistemlerinde değil, pek çok alanda hizmet sunmaktadır. Firmanın sizler için sağlamış olduğu hizmetleri aşağıdaki şekilde açıklayalım;

Cam kapı hizmeti;

Ferah Dizayn, bulunduğunuz ortamı güzelleştirmek ve modern hale getirmek adına, evleriniz için cam kapı uygulamaları sunmaktadır. Bu kapılar paslanmaz raylı sistem, alüminyum raylı sistem ve menteşeli sistem olarak üretilmektedir. Kapılarda kullanılan malzemelerin tamamı paslanmaz malzemelerden üretilmiştir ve ömür boyu kullanım için uygundur.

Duşakabin hizmetleri;

Banyolarınızın daha kullanışlı ve istediğiniz özelliklerde olmasını sağlamak amacıyla, modern duş sistemleri, dikdörtgen, oval, kare, duvardan duvara, küvetli, küvetsiz, özel ve desenli duşakabin sistemleri üretmektedir. Bunların üretim ve tasarım aşamasında, sizlerin fikirlerini alarak, kişiye özel tasarımlar gerçekleştirmektedir.

Modern duş sistemi hizmeti;

Ferah Dizayn, hayalinizdeki banyoya ulaşmanız için gereken özel tasarımları üretmekte olan bir firmadır. Bu nedenle profilsiz askı sistem ve menteşeli duşakabin sistemleri ile farklı ve görsel güzelliği üst seviyede olan banyolar yaratmaktadır.

Banyo dekorasyonu hizmetleri;

Firma, banyolarınızın mükemmel görünmesi için burayı baştan aşağı yenileyebilme özelliğine de sahiptir. Duşa kabinlerle birlikte sunmuş olduğu banyo dolabı, vitrifiye, armatür ve duş setleri ve çeşitli aksesuarlar ile banyolarınızı renklendirmektedir.

Profesyonel ekip;

Firma, banyolarınız için yukarıda sayılan tüm hizmetlerini profesyonel ekipleri ile gerçekleştirmektedir. Onların eğitimine ve gelişimine önem vererek, kaliteli hizmetini her zaman üst seviyede tutmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran firma, sürekli kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. Satış sonrasında da hizmet sunabilmek amacıyla oluşturduğu teknik ekip kadrosu ile, yaşayabileceğiniz tüm problemlere zamanında müdahale edebilmektedir.