1. HABERLER

  2. MEDYA

  3. Fi Çi Pi bu akşam başlıyor!
Fi Çi Pi bu akşam başlıyor!

Fi Çi Pi bu akşam başlıyor!

Fi dizisi, bu yıl ortaya çıkan "puhutv" kanalında yayınlanacak.

A+A-

Azra Kohen’in çok satanlar listesinden uzun süre inmeyen kitaplarından uyarlanacak olan Fi Çi Pi’nin ilk halkası ‘Fi’ dizisi için saatler kaldı. Seranay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç'ın başrolleri paylaştığı Fi’nin her bölümü 60 dakika olacak ve digital platform puhutv'den yayınlanacak.

 

Fi dizisi, bu yıl ortaya çıkan "puhutv" kanalında yayınlanacak. Puhutv, Doğuş Holding bünyesinde yayın hayatına başlayan bir dizi/film televizyon servisidir. İçerisinde yüzlerce dizi ve film barındıran Puhutv kullanıcılara, bilgisayardan akıllı telefonlardan, tabletlerden ve akıllı televizyonlardan kolayca izlenme imkanı sağlıyor.

 

Kullanıcılar "Fi" dizisini izlemek için Puhu TV'ye ücretsiz bir şekilde üye olmaları yeterli oluyor. Ardından Puhu TV ekranından Fi dizisini ücretsiz bir şekilde takip edebileceksiniz.

 

Fİ DİZİSİ KONUSU NE? Fi, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesidir. Bir adam bir kadını sevmiş̧ ve dünya değişmiş. Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş. O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış. Ve bazen... Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şartmış.