1. HABERLER

  2. TRABZONSPOR

  3. Fırtına Şener'in peşinde
Fırtına Şener'in peşinde

Fırtına Şener'in peşinde

Yabancı oyuncuların yanı sıra takıma yerli oyuncu da katmak isteyen Trabzonspor, Bursaspor'dan Şener Özbayraklı'ıy istiyor. 25 yaşındaki oyuncu için Bursaspor Yönetimi teknik direktör Daum ile görüştükten sonra karar verecek.

A+A-

Trabzonspor’da transfer hareketliliği sürüyor. 1461’den gelen gençlerin dışında şu ana kadar sadece Kasımpaşa’dan Şahin’i transfer eden Bordo-Mavililer, forvet konusunda gündeminde tuttuğu Hannover’li Diouf ve Catania’lı Maxi Lopez’den yanıt bekliyor. Diğer taraftan iç piyasada da çalışmalar devam ediyor. Karadeniz temsilcisi, Bursaspor’un eski oyuncusu Volkan Şen’le anlaşmasında sağladığı kolaylığın ardından Yeşil-Beyazlı takımdan yıldız bir isme göz koydu. Trabzonspor’un istediği oyuncu Şener oldu. Sağ kanadın hem savunma hem de hücum yönünde başarılı işler çıkaran ve adı birçok ekiple de anılan Şener için Bursaspor Yönetimi teknik direktör Daum ile görüştükten sonra karar verecek.

25 yaşındaki oyuncunun, tarafların anlaşma sağlaması halinde Trabzonspor fikrine sıcak baktığı gelen haberler arasında. Karabük’ün sol beki İshak ve Akhisar’ın stoperi Uğur için de pazarlıkların devam ettiği gelen haberler arasında.